Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miben szép a kövér nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben szép a kövér nő?

Figyelt kérdés
SEGÍTSÉG!!! Most lesz az esküvőm, na de MIBEN? A legnagyobb baj, hogy elképzelésem sincs, még arról sem, mi állna jól! Az esküvő kéttanús polgári lesz, felesleges sallangok nélkül, én 35 éves, alacsony, nagyon erősen molett, (165cm/130Kg, homokóra) vörös hajú, zöld szemű nő vagyok. Szerintetek mi az, (szín, anyag, fazon) amit felvehetek, ami viszonylag jól áll, kellően ünnepélyes, de nem csicsás? Képeknek, linkeknek, frizuratippeknek is örülnék. Bunkó megjegyzéseket, beszólásokat nem kérek! Köszi előre is!

2013. jún. 13. 19:07
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
64%
Most nem értem: nem akarsz esküvői ruhát? Ha nem, akkor mire gondoltál? Kosztümre? Ha vékony a derekad, akkor azt hangsúlyozni érdemes.
2013. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
57%
Ez valami újfajta homokóra lehet, mert el nem tudom képzelni.
2013. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
40%
Mikor esz az esküvőd? Mert addig érdemes lenne fogyókúrázni..
2013. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
48%
Gömb alakú homokóra lesz az. :)
2013. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
55%
A 130 kiló nem nagyon erősen molett, hanem kövér! Mikor lesz az esküvőd? Mi az, hogy most?
2013. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
74%
felesleges volt ide ezt kiírni, mert a kérdésedre nem fogsz választ kapni, csak ilyet, hogy fogyjál le...
2013. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
91%
Egy hasonló súlyú kolléganőm nagyon szép ekrü nadrágkosztümben ment férjhez, szép kis kalappal, szerintem ilyet bárhol be lehet szerezni, a kiegészítőkkel feldobni. Sok boldogságot.
2013. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
71%
2013. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Augusztusban megyek férjhez, a párom hallani sem akar róla, hogy lefogyjak. Alkalmi, és nem menyasszonyi ruhát szeretnék. Nagyon nagy mell és fenék, hozzá képest vékony derék. Tehát nem debella, széle-hossza egy, strandlabdaalkatom van, hanem van derekam, meg minden.
2013. jún. 13. 19:24
 10/49 anonim ***** válasza:
72%
Nem is a párod miatt kellene lefogynod, hanem saját magad miatt, az egészséged miatt. Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam...
2013. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!