Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 3 hónapos kisbabát lagziba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapos kisbabát lagziba?

Figyelt kérdés

Idén lesz az esküvőm,2 hónap múlva pontosan. Elég messze lesz az esküvő,és a lakodalom a régi otthonomtól, több száz km-re Ezért is gondoltuk úgy a párommal,hogy csak szűk család lesz meghívva , és a nagyon közeli barátok.

Én sok barátommal nem tartom már a kapcsolatot, 1-1 volt osztálytársammal maximum, de ezek közül is csak egy lányt hívok,és az ő párját.

Nagyon ritkán beszélek régi ismerősökkel rajta kívül.

Nem régiben rám írt az egyik volt barátnőm, aki terhes volt akkor már, az utolsó hónapokban járt.

Elég pofátlan módon meg akart hívatni magát az esküvőre, mikor eszembe se jutott.

azt mondta, hogy ha megszületik a baba,ide költöznek, ahol most mi lakunk, szóval nekik nem tart sokból eljönni, és régen volt már jó lakodalomban.

Csak néztem,hogy ezt hogy gondolta? egy 2-3 hónapos kisbabával jönne el? Igaz,nekem még nincs gyerekem,de így belegondolva... végig fogja sírni az egészet? Vagy majd ott szoptatja a vendégek előtt? Mégis hogy gondolta ezt? ha baba nem lenne, akkor se hívtam volna, de így meg főleg nem akarom, hiszen nem hiszem hogy egy 2-3 hónapos kisbaba jól érezné magát egy zajos lakodalomban egész éjjel.

Sőt nem 1-2 éves gyerekről beszélünk, akit otthon lehet hagyni a mamával.

Olyan kellemetlen volt ez az egész,mikor egyszer csak benyögte, én pedig nagyon nem szeretném meghívni főleg nem így. Szerintetek ezt hogy lehetne tapintatosan megmondani?



2014. márc. 28. 10:32
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

JAjj azt elfelejtettem, hogy nem nálunk lesz az esküvő,hanem innen még 40 km-re. ahol a párom élt.

Mikor megkérdeztem,mivel jönnének, azt mondta a lány, busszal.

Busz pedig megnéztem, és az első visszafele 7 órakor jön.

Szóval még az se lehet, hogy nyűgös a baba, akkor beugrunk a kocsiba, és hazajövünk, legyen akár hajnal 2.

ott vár még órákat egy síró babával a buszra?

2014. márc. 28. 10:35
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Mondd, hogy szűk családi körben lesz az esküvő. És ha őt meghívnád, megsértődne még 5 barátnőd amiért őket nem hívtad meg a párjukkal, és plusz 12 főt nem tudsz már hova rakni. (pofátlan csaj + pasija plusz az 5 barinő a pasijával)
2014. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj, de szűk körű esküvő lesz, csak a legközelebbi csaladtagokkal es a legrégebbi barátokkal.

Ennyi.

A gyereket szóba se kell hozni.

2014. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Ahogy írják: szűkkörű esküvő lesz, bocs.

Rosszul fog esni neki, de erről nem te tehetsz, hanem ő - aki így nyomul, az mindig nagyobbat koppan, de észre kell vennie magát.

2014. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is volt ilyen barátnőm, igaz nem volt baba, de mivel valóban szűkörű volt, sértődés nélkül megmondtam neki. A babát szerintem se hozd szóba, mond meg neki hogy csak a nagyon közeli családot hívtátok meg, és barátnő/barát nem is megy, sem távolabbi rokon, ezért nem hívod meg.
2014. márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
A szertartásra hívd meg, de tedd hozzá, hogy a vacsorára nem tudjátok őket fogadni, mert csak a legszűkebb rokonság lesz jelen, és nem akarsz belőle sértődést, hogy ő jönne a lagziba, más barátok pedig nem.
2014. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom h gondolta egy 3 honapos babával!?Mi a 1.5 éves kislányunkat se vittük tavaly unokabáttyám esküvöjére.
2014. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon tuti lesz amikor végi üvölti a szertartást, elé hülye aki 3 hónapost esküvőre vinne.
2014. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, mit gondolnak az ilyen barátnők. Nálunk még nincs kilátásban esküvő, az egyik barátnőm mégis azt tervezi, hogy milyen jó lesz a lagzim, alig várja, pasizhat, jót ehet, ihat, stb. Múltkor már benyögtem neki, hogy álljon meg a nászmenet, nem is biztos, hogy meghívom, mert nem is biztos, hogy lesz lagzi.
2014. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

A babát rábízhatja arra az estére a nagyszülőkre, de nem ez a lényeg. Én sem engedném meg, hogy bárki is kicsi babával jöjjön, mert a babának sem kellemes (mindenki nyúzza, sok idegen, hamar elkezd sírni és rosszul érzi magát... csak a sok hülye anyuka persze magával rángatja őket), és persze a násznépnek sem.


De egyébként meg ha nem vagytok jóban, ne hívd meg. Mondd meg neki, hogy nem lesz nagy buli, csak szűk családi kör, nagyon sajnálod, de ez van.

2014. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!