Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek volt lány/legénybúcsúto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt lány/legénybúcsútok? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Nekünk nem lesz, mert nem akar egyikünk sem, de kíváncsi vagyok, kinek milyen élményei vannak, illetve az is érdekel, van-e olyan rajtunk kívűl, akinek nem volt, és miért nem.

2014. ápr. 15. 09:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem volt, mivel még nem vagyok házas. Viszont voltam már egy-két lánybúcsún. És ez alapján úgy gondolom, hogy én nem szeretnék :)

Nekem nagyon nem jön be az, ahol van táncosfiú és fogdosni akar. Brrr, engem ne fogdosson egy idegen, szinte meztelen férfi. Nekem valahogy ez nem poénos, inkább kellemetlen. És a különböző beégetős feladatokra sem vágyom.

Legénybúcsúkról is hallottam már pár érdekes történetet. Szerintem sok helyen nem lett volna meg az esküvő, ha a menyasszony tudná, hogy mik történtek a legénybúcsún.

2014. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt. 4 barátnőmmel otthon voltunk, iszogattunk, voltak feladatok, játékok és pajzán torta. Éjfél körül bementünk a városba, egy szórakozóhelyen összefutottunk a vőlegényem legénybúcsús társaságával, de nem együtt folytattuk, ez külön program. Nem volt sem táncos fiú, sem táncos lány, jól éreztem magam nagyon és a vőlegényem is (azt mondta, de úgy is néztek ki, mikor találkoztunk).
2014. ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt. Nagyon jól sikerült, nem volt semmi extra, beültünk egy helyre beszélgetni, és kaptam ajándékot, ennyi. A barátnőim szerencsére tudták, hogy nagyon nem vagyok vevő a chippendale fiúkra, de még a "vicces" feladatokra sem. Azóta voltam pár olyan lánybúcsún, ahol ilyesmik voltak, és nagyon örülök, hogy engem megkíméltek tőle.
2014. ápr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem volt, viszont 2 leánybúcsú szervezésében is részt vettem már.

Egyiken sem volt táncosfiú, természetesen kikértük erről a menyasszonyok véleményét is, egyikőjük sem akart, így tiszteletben tartottuk, hiszen az a legfontosabb, hogy az ünnepelt jól érezze magát. Az egyik leánybúcsú az egyik barátnőmé volt, ott kibéreltünk egy termet az egyik szórakozóhelyen, s mivel pénteki napra esett, pont nem volt buli, de pult igen és addig maradt a pincér míg mi ott voltunk. Feladatokat csináltunk neki, kapott tortát, ittunk, beszélgettünk, éjfél fele átmentünk a szemközti kiskocsmába, ott óvszert kellett árulnia, a polóját kellett aláíratnia minél több emberrel. Utána visszamentünk, és folytattuk tovább a zártkörű bulinkat.

A másik leánybúcsú nővéremé volt, ott kertipartit tartottunk a házunk kertjében, ott is feladatok, torta, ivás, grillezés volt. Kültéri helyre nem mentünk, mert a nővérem ezt sem szerette volna, így kimaradt, de így is nagyon jól sikerült. :)

Legénybúcsúról egyről hallottam azt, hogy táncoslány is volt, a barátnőm férjének a legénybúcsúja, de utólag kiderült, hogy elvadultak a dolgok, a vőlegény eltűnt a táncoslánnyal 1 órácskára, ki tudja mi történt stb....

Ráadásul nem hivatásos lányt hívtak el, hanem egy köztudottan k***-t, aki 1 üveg pálinkáért és pár ezer forintért ment el táncikálni, teljesen meztelenre vetkőzve, gátlástanaul. Azóta már elváltak a barátnőmék, de nem emiatt..

2014. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Érdekesek a sztorik, köszönöm a válaszokat!

Jöhetnek még:)


Ha nekem lenne, biztos hogy csak egy szimpla "csajos" este lenne, amit amúgyis szoktunk tartani néha a barátnőkkel. A pajzán torta mondjuk tök jó, de inni szinte sosem szoktam, és ilyen feladatokat meg chippendale fiút tuti nem akartam volna, dehát ízlések és pofonok:)

2014. ápr. 15. 10:39
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt lánybúcsúm, és mivel a húgom szervezte, aki mindennél jobban ismer engem, pontosan tudta, hogy milyen NE legyen. Például nem volt táncosfiú, mert a húgom imser aqnnyira, hogy tudja, hogy undorítónak tartom őket. Meglepetés buli volt egy kibérelt kis klubban, összesen 18-an voltunk, kaptam érdekes feladatokat, de nem olyat, ami beégetős, hanem tényleg aranyos, kedves, vicces feladatokat. P. kvíz a vőlegényről, csukott szemmel felismerni háztartási eszközöket, meghatározott szavakból szerelmes verset írni és telefonon felolvasni a vőlegénynek. És én dönhettem el, hogy akarom-e elvégezni a feladatot vagy sem. Semmit sem erőltettek rám. Én ami fontos: SENKI SEM VOLT RÉSZEG! Lazán koktéloztunk, nevettünk, beszélgettünk, és senki sem gondolt arra, hogy le kéne itatnia engem. Voltam már olyan lánybúcsún, ahol a lányt egy liter vodkával leitatták, akarata ellenére (szó szerint lefogták, kifeszítették a száját és beleöntötték az italt), és részegen kivitték a város főterére, ahol fényképezték, amint részegen dülöngél. Mindezt az legjobb baréátnői tették vele. Én nagyon hamar ott is hagytam őket. Ez a lány az én lánybúcsúmon végig azon ámuldozott, hogy jééé, részegség nélkül is milyen jó bulit lehet csinálni.

A férjem legénybúcsúja tipikus volt: sör meg táncoslány.

2014. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: az lemaradt, hogy én tudtam, hogy lesz táncoslány a férjem legénybúcsúján, de nem zavart. Még viccesen mondtam is neki, hogy jól nézegesse meg fogdossa meg majd azt a lányt, mert utána szűkül a választék testrészekből, csak az enyémeket választhatja :D
2014. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
:D de jó utolsó, ez tetszik, ha akarnék lánybúcsút, ilyesmit akarnék. Jófej vagy a férjed legénybúcsújával kapcsolatban, én nem lennék ilyen laza:D
2014. ápr. 15. 13:42
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt esküvőm és nagy balhé lett a lánybúcsú körül.Rokon csajok messze laknak, így csak a barátnők lettek volna.Tudni kell rólam, hogy mulatós zenés helyre jártam mindig, és már volt egy 8 hónapos babám a vőlegényemtől ezért, meg az alap stílusom miatt se akartam 18+os tortát, játékot.A barátnőim közölték: barátnőmék pizzériába pizza, chippendale fiú, utána a környék legmenőbb disco-jába hajnalig...Mondtam, hogy az én lánybúcsúm és nekem kellene ,,utoljára jól érezni magam" ők kötötték az ebet a karóhoz, végül közöltem jó ti menjetek én nem leszek ott.Sértődés lett belőle.A szabadságok és a babára vigyázás miatt ez 5 héttel esküvő előtt volt. A koszorúslányom közölte ő akkor nem lesz.A barátnők segítségéből nem kértem tovább.Végül az anyukámmal és anyósommal babástól elmentünk pizzázni, majd a sógornőmmel kettecskén wellnessbe meg vacsizni, utána pedig egy zenés beülős helyre.Az egyik barátnőm végül elkapta a csokrom, a másik jött dekorálni, a koszorúslányom 2 hét múlva megbékélt és a finishbe már mindenki szeretett mindenkit.De a mai napig sajnálom, hogy nem lehetett egy olyan igazi jó csajos napunk.


A barátnőmnek az egész hete ilyen csajosan ment pl házhoz jött a körmös és iszogattunk műkörmeztettünk úgy együtt csajok, apukám vacsorát csinált...stb. Az esküvő hetén.Előtte szombaton volt lánybúcsú ugyanott ahol a lagzi,bográcsos-t főzött a főnöke. Nem csak csajok voltunk, fiú barátok is.Voltak feladatok de szolidak, verset kellett mondania, meghívatni magát egy italra ilyesmi.Ajándékokat kapott, de hasznosat és ízléseset.Bugyi, combfodor, sodrófa...stb.És élőzene volt.Hajnalba mezitláb táncolásig folyt a buli kenterbe vágva sok lagzit :)

2014. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

Igen, a 9-es válaszoló rá a példa, hogy az a legfontosabb szerintem, hogy milyenek a menyasszony igényei. A lánybúcsút az ő ízlése szerint kell szervezni, ez a véleményem. ha nem akar valaki táncosfiút meg diszkót, akkor mi értelme ráerőltetni?

Nálam a húgom még arra is figyelt, hogy az én számítógépemből "lopja ki" a zenéket, tudta, hogy van kedvenc zenei válogatásom, és ezeket a zenéket vitte a bulira. És nem volt kuki alakú tortám se, csak sima marcipán (az a kedvencem) virágdíszekkel. Pont minden olyan volt, mintha mindent én szerveztem volna. És ez a lényeg. Ha nem ivós a lány, akkor ne akarják leitatni, mert egyesek szerint úgy illik, hogy lánybúcsún inni muszáj. Ha konzervatívabb, akkor ne hozzák zavarba táncosfiúval vagy 18+-os tortával.

2014. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!