Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek volt lány/legénybúcsúto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt lány/legénybúcsútok? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Nekünk nem lesz, mert nem akar egyikünk sem, de kíváncsi vagyok, kinek milyen élményei vannak, illetve az is érdekel, van-e olyan rajtunk kívűl, akinek nem volt, és miért nem.

2014. ápr. 15. 09:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Detto ugyanolyan lánybúcsúm volt, mint a 6-os válaszolónak. A férjem legénybúcsúja szintén a 6-oséval egyezik :)
2014. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek csináltunk, én még nem vagyok házas. Kb. ugyanaz volt, mint a 6.-nál. Volt sok vicces feladat, de nem durvák. A megadott hozzávalókból kellett valami ételt csinálnia, aztán mikor kész lett, akkor az utcán kínálgatta vele a járókelőket. Zöldségeket kellett szembekötve felismerni. Egy disznó volt papírból kivágva és különböző részeit kellett megnevezni, majd összerakni. Illetve a megadott szavakból kellett szerelmes dalt írni a vőlegénynek, akit felhívtunk és előadta neki. Volt táncosfiú, de az is csak poén volt, nem volt benne semmi erotikus: egyik (egyébként nagyon vicces, de nem túl sármos) ismerőst kértük meg, pizzás fiúnak volt beöltözve, de kb. rajta volt a fél ruhatára és rövid gatyáig, trikóig vetkőzött.


Egyébként én is ilyen leánybúcsút szeretnék, de az is lehet, hogy semmilyen nem lesz, mert nem ragaszkodom hozzá.

2014. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Durva, hogy néha mennyire nem tudják elfogadni a barátok vagy rokonok, hogy ez nem az ő esküvőjük, és ilyenkor a menyasszony és vőlegény kérése a fontos, és hiába mondtad meg pl. te is, 9-es, hogy nem akarsz ilyen lánybúcsút, még ők sértődtek meg (?). Nem is értem. Na de az tök jó, hogy kiálltál magadért, és nem mentél bele egy olyan estébe, amit aztán megbántál volna.


Engem amúgy személy szerint a lazább, vicces feladatok is risztanának (ez a versirós, óvszerárulós vagy ételkészítős/árulós például), úgyhogy megerősítettek a válaszok, hogy nem nekem való ez a fajta lánybúcsú (a bulizósról nem is beszélve). Viszont jó ötleteket kaptam, ha majd valamelyik barátnőmnek én szervezem:D

2014. ápr. 15. 15:51
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik, ha a barátnők mini wellnesst tartanak ilyenkor :)


Elmennek egy manikűr, pedikűrre, talpmasszázsra, arc masszázsra, aztán esetleg koktéloznak egyet egy pubban :)

2014. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt lánybúcsúm. Az ok egyszerű. Mire eljutottam az esküvőig nem volt aki szervezzen nekem.


Amikor a "barátnőim" megtudták, hogy férjhez megyek, még nem volt semmi probléma. Mind boldogan mondták hogy eljönnek a párjaikkal (mert párostul hívtam meg őket). Az egyik lányt kértem fel egyébként a tanúmnak, akit a legrégebben ismertem. Egyedül ő jött volna egyedül.


Azzal kezdődött, hogy 1 hónappal az esküvő előtt lemondta hogy a tanúm lesz, mert neki dolgoznia kell.

2 hétre rá azt mondta vendégként eljön az esküvőmre, mert el tudta cserélni azt a napot az egyik munkatársával. (ekkorra már megmondtam neki hogy nem tudtam mit csinálni, és mást választottam tanúnak)

Végül az esküvő előtti napon megírta facebookon:D hogy nem jön mert nincs pénze -.- Külön elmondtam mert kérdezték többen is, hogy nem kell ajándék, nem ezért hívom meg őket... szóval kifogás. És akkor amúgy már nem is voltunk otthon, szóval csak akkor olvastam el az üzenetet miután az esküvőről hazaértünk...így ott akkor szembesültem vele, hogy nem jött el...csak mert az utolsó percben mondta le... és akkor is az lett volna a minimum szerintem, hogy telefonon közli... nem azért de pofátlan dolog így lemondani egy esküvői részvételt:(


1 héttel az esküvő előtt másik barátnő közölte hogy ő nem jön mert nincs mit felvennie -.- ez a világ legszánalmasabb kifogása...tudta jól, hogy nem lesz flancolás, és senki nem fog kiöltözni, direkt mondtam is....de nem, ő nem jön...


A harmadik lány pár nappal ez után közölte hogy neki pont aznapra szerveztek szülinapi bulit (pedig a szülinapja másnap volt), és nem ér rá eljönni, mert a buli délután 4kor kezdődik. :D Az esküvőnk amúgy déli 12.00-kor kezdődött. Szóval ez is egy nagy kalap kifogás....


Szóval gondoltam biztos nem elég rongyrázó nekik a mi esküvőnk....Főleg az utolsó lánynak, mert ő 100 fős lakodalmat akart magának...

Aztán egyik ismerősöm világított rá, hogy más lehetett a háttérben....szerinte a csajok irigykedtek rám, hogy négyünk közül én mentem férjhez, ők meg nem. ( ők amúgy azóta sem)


Ilyen előzmények után nem volt aki lánybúcsút szervezzen nekem, így nem volt.


A lányokkal amúgy azóta sem találkoztam. Miután megházasodtam, nem hívtak többet találkozni, elkezdtek egy másik lányt a találkáikra hívni, aki szintén osztálytársunk volt régen...és vőlegénye van. De még véletlen se házas...


A férjemnek sem volt. Neki csak nem szerveztek a haverjai. De ettől függetlenül jóban vagyunk velük, összejárunk:) és az esküvőre is eljöttek:) N/28

2014. ápr. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Utolsó, sajnálom, hogy így alakultak a barátnőiddel a dolgok, lehet amúgy, hogy csak szimplán szégyellik, hogy nem volt pénzük, vagy nem akartak pénzt adni, lehet azt gondolták, hogy kell, hiába volt kikötve direkt, hogy senki ne hozzon ajándékot, aztán lehet, hogy a szégyenkezés miatt később egyszerűbb volt téged nem hívni. Dehát milyen barátság ez... el sem tudnám képzelni a barátnőimmel.


Nekem nem jön két közeli barátnőm sem, mert külföldön élnek, és nem tudnak akkor hazajönni, és én nem is várnám el. Mondjuk a mi esküvőnk is kicsi, és visszafogott lesz, lagzi nélkül. A tanúm a húgom esz, neki nem ajánlom, hogy lemondja:D

2014. ápr. 18. 22:07
 17/20 anonim ***** válasza:

Végül nekem is a nővérem lett a tanúm:) előtte nem is gondoltam hogy ő vállalna ilyesmit...ezért nem jutott eszembe először megkérni.


Amúgy a lányokat az esküvőnk körüli időszakban már 10-11 éve ismertem. Szóval ja... nem voltak igazi barátok. Bár az a lány aki lemondta tanúskodást, és végül nem is jött el, ő mostanában próbálkozott visszakerülni a szívembe...de még mindig nagyon fáj ez az egész dolog...és nem tudom mi legyen. Nem érzem már őszintének...


Aki pedig a bizonyos szülinapi buli miatt mondta le, pedig az órákkal később kezdődött, tehát el tudott volna jönni...vele már megszűnt minden kapcsolatom mert elég bunkó volt velem szemben. És több mint egy éve nem beszélünk már egymással neten sem.


Mára 2 fiúbarátom maradt meg, illetve a férjem baráti körében az egyik lánnyal lettem nagyon jóban...:) erre meg úgy néz ki hogy ő kimegy külföldre az élettársával:(

2014. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Én elkövettem már többször is azt a hibát, hogy mikor egy barátnőm megbántott, nem beszéltem meg vele. Aztán rájöttem, hogy a haragtartással a legjobban magammal szúrok ki.


Jogosan haragszol a barátnődre, én a helyedben ezt meg is mondanám neki, hogy milyen rosszul esett, hogy esélyt adj magadnak arra, hogy meg tudj neki bocsátani. Amúgy az utolsó pillanatos lemondás eléggé azt jelzi, hogy félt neked szemtől szembe megmondani az igazi okot.


Ha próbálkozik, biztos hiányzol neki, és ha még mindig haragszol rá, akkor ő is hiányzik valószínűleg neked. Ha nem így lenne, akkor közömbös lenne számodra. Szerintem újrakezdhető egy barátság, ha őszintén tudsz vele beszélni, esetleg leírni egy e-mailben, ha szóban nem megy.


A külfölddel kapcsolatban meg egyébként mi is messze vagyunk egymástól a két legjobb barátnőmmel, de a skype meg a viber segít. Nyilván nem ugyanaz, mint személyesen, de rendszeresen beszélünk, fotókat meg videókat küldözgetünk az apróbb örömeinkről, és ha netalán mindhárman egyszerre vagyunk valami csoda folytán Magyarországon, akkor találkozunk:)

2014. ápr. 19. 09:49
 19/20 anonim ***** válasza:

Én egy barátnőm lánybúcsúján voltam, az abból állt, hogy ő, és mi ketten, a két legjobb barátnője, megvacsoráztunk egy elegáns étteremben, és utána elmentünk egy bárba kicsit iszogatni.


Másik barátnőm lánybúcsúján is voltam, ott úgy volt, ahogy négyen, barátnők elmentünk egy wellness hétvégére egy ötcsillagos szállodába (menyasszony fizette).

2017. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Volt legénybúcsúm, de előre kikötöttem, hogy nem szeretnék nőt. Nem vagyok álszent, de egyrészt voltam korábban fizetős nőnél és ott sem igen történt semmi (túlságosan zavart, hogy az a foglalkozása ami, nevezzetek hülyének de túl sok emberrel lettem volna luksógor ha komolyabban belemegyünk a témába és ez Nekem sok volt) másrészt meg az esküvőm előtt nem igazán volt számomra fontos, hogy a feleségem tudta nélkül idegen nőket taperoljak/mást csináljak velük, így ezt a szervezőknek ki kellett hagynia a programból. Az én elképzeléseim valami olyasmire irányultak, hogy elmenjünk valami közösségi programra (gokart,airsoft,paintball,foci) aztán pedig közel halálra igyuk magunkat. Kértem, hogy ne kelljen hülye feladatokat csinálnom, ne legyen limuzin. Ehhez képest elvittek limuzinnal kacatokat árulni, feladatokat kellett teljesítenem. Ettől függetlenül jól éreztem magam, jó buli volt, a testvéreim is el tudtak jönni aminek külön örültem.


Szerintem kár erőltetni ha valaki nem akar, de nem is feltétlenül kell ennek elhajlással járnia, nem kizárólag úgy nézhet ki, hogy a házasulandók egész este makkonya részegen taperolnak egy idegent akivel aztán le is fekszenek.

2017. nov. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!