Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek ki volt/lesz a vőfély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ki volt/lesz a vőfély az esküvőtökön? Ajánlanátok-e, és miért?

Figyelt kérdés
Egy-két mondatot írjatok kérlek, hogy miért szerettétek vagy utáltátok a vőfélyt. Az se baj, ha nem a saját esküvőtökön volt, sőt! És ha most házasodtok, akkor mi alapján döntötök?

2014. ápr. 16. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg nem a versikék a lényeg.. Játékok sem voltak nekünk sem...

A vers az csak a körítés...ami mögötte van, amit a násznp esetleg nem is lát, vagy nem tudatosul bennük, nah az a sok..


Mst én vőfélynek nevezem, mert nekünk az volt, őt tudtam ajánlani, de lehet ceremónia mester is,csak legyen jó..


Kérdező:

Szerintem ne csak minket hallgass meg, hanem őket is.

Lehet valaki nagyon jó a munkájában, ha nektek nem szimpatikus, és nem vagytok hasonló hullámhosszon.

Ez fontos, főleg ezen a napon, egy kvázi előtte idegen ember esetében.


Így ki tudjátok választani, a nektek legmegfelelőbbet, legyen az cm. vagy vőf.


Sok boldogságot!

2014. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Higgyétek el, nagyon sokat segítettetek. :)
2014. ápr. 26. 11:20
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Úgy olvastam 2015re keresgélsz,talán még időben van. Nekünk Leiner Norbert volt, és én teljesen meg voltam elégedve vele. Ugye eléggé tapasztalt, mi mennyi időbe telik, mikor kell indulni... A játékokat, verseket nem vitte túlzásba, ha jó volt a hangulat, inkább hagyta a népet mulatni. [link] De facebookon is megtalálható.
2014. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Esküvőfotósként azt mondanám, hogy egy jó vőfély/CM nagyon sokat segít nekem is, szóval 20-30fő fölött jó ha van. Utolsó: lehet, hogy klasszul dolgozik de én nem bíznék meg olyan szolgáltatót aki nem áldoz évi párezer forintot rendes domainre meg tárhelyre.
2014. júl. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ő nagyon tetszik.

2014. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!