Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menni vagy nem menni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menni vagy nem menni? Mit lépnétek?

Figyelt kérdés

Ma hívott anyósom, hogy a párom egy gyerekkori barátja (akivel kb. 2-3 éve nem beszéltünk) meghívott az esküvőjére, ami 3 (!) hét múlva lesz. Nos, nekem már az sem tetszik, hogy személyesen nekünk bár még csak telefonon is elfelejtett bökkedni valamit az esküvővel kapcsolatosan, a másik meg, hogy szerintem a 3 hét kevés idő...

Egyből azt mondtuk a párommal, hogy nem megyünk el, sok kiadásunk van májusban (még 2 esküvő és egy keresztelő). Mikor anyósom meghallota, megállapította, hogy ez tiszta szégyen...Ők mennek apósommal, mert jóban vannak a leendő házaspár szüleivel...Megértem, hogy ők mennek, de nekünk miért kellene?


2014. ápr. 24. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem...titeket csak közvetve hívtak meg, még telefonon sem szotak
2014. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a legviccesebb...hogy anyósom most neheztel ránk, mert nem akarunk (de nem is nagyon tudunk) menni... :-S
2014. ápr. 24. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
lehet mert ő se menne, és az illedelem miatt megy és zavarja hogy ti meg nem veszitek ezt a fáradtságot, amit ő.
2014. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akartok ne menjetek. Vegulis meg sem hivtak.
2014. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. nem is titeket hívnak, hanem üzengetnek

2. nem 3 héttel előre illik szólni

3. plusz kiadás

ha anyós felszívja, tegye meg.

2014. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát van egy meghívó a mi részünkre, de annyi...
2014. ápr. 24. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is bunkóság,hogy nem személyesen hívtak meg benneteket (mi mindenkinek elvittük személyesen a meghívót. Szerintem sem gáz,hogy nem mentek,de azt gondolom,hogy hívjátok fel a gyerekkori barátot és mondjátok meg neki,hogy "megkaptuk a meghívót, köszi szépen,de nem tudunk sajnos elmenni." Szóljatok vissza nekik személyesen, legyetek ennyivel is többek náluk.
2014. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Találj ki valamit, ha nem szeretnétek menni.
2014. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!