Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy viszonyultok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyultok egy ilyen helyzethez? Szerintetek így nem lehet szép egy pár?

Figyelt kérdés
Ha a vőlegény és a menyasszony egyforma magasak, de a cipő és a frizura pár centivel magasabbnak(5 cm) láttatja a menyasszonyt, az csúnya lenne? Ti az ilyesmihez hogy viszonyultok? Ha ti lennétek így, zavarna? Esetleg aki ilyen helyzetben van-volt, az hogy vélekedik?
2014. máj. 6. 17:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Engem egy kicsit zavarna, és én biztos, hogy valami kis csinos lapos sarkú cipőt húznék. De tudod mit? Ez legyen a legnagyobb baj az életetekben. Sok boldogságot! :-)
2014. máj. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

16 évesen mikor megismertem a páromat, pont nem érdekelt, hogy milyen magas...most esküvő előtt meg pláne nem érdekel. Pont olyan ember, akihez mindig is hozzámentem volna, hibáival együtt. Inkább legyen 5 cm-el alacsonyabb és ilyen, mint 20 cm-el magasabb és id.ióta.



Ui. a családomban is volt két három kedves ember aki b..szogatott a magasság miatt, aztán hosszú évek során rájöttek, hogy nem ez a lényeg.

2014. máj. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

tegnap 20:57

Neked meg fogalmad sincs a pasik gondolkodásáról...A férjem 2 kollegájával jár terepre, mindkettő magasabb nála, szinte minden nap mondja a férjem, hogy milyen hülyén érzi magát, hogy ő a legkisebb köztük. Szerinted akkor hogy érezte volna magát, ha az esküvőjén, a felesége magasabb nála? És főleg, hogy nem azért, mert tényleg magasabb, hanem mert nem bírta ki, hogy ne magassarkút vegyen, meg ne csináltassa emeletesre a frizuráját?

2014. máj. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A férfi ünneplős cipőknek is van egy kis sarka keressetek kicsit 'nagyobb sarkút'. Oké, hogy neked is magassarkú lesz, de próbálj meg 5-6centisnél maradni :) az a pár centi úgyse fog senkit érdekelni :)
2014. máj. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én alapból nem jöttem össze soha alacsonyabb pasival. Volt nálam 1 centivel magasabb, de még az is zavart.


A férjem pedig 15 centivel magasabb, én meg nem hordok magassarkút mert utálom. Szóval engem nem érint a dolog, de nagyon zavarna. És őt is, ha magasabb lennék nála.


Szalagavatón kötelező volt, de soha többet. A vége felé már majdnem sírva fakadtam, annyira fájt a lábam. Iszonyat kényelmetlen. Nem is értem hogy tudják állandóan hordani sokan.


Az esküvőnkre sem jutott eszembe felvenni.


Ha zavar, csináltass másmilyen hajat, és vegyél lapos sarkú cipőt.


És egyébként igaz, hogy az emberek nem járnak centivel esküvőre, de szemük azért van. És 5 centi elég látványos...


Amúgy van olyan barátnőm aki 175 centi (mint én), a férje meg 160. És a lányon magassarkú volt az esküvőjén. Azóta is boldogok:) szóval na, ha zavar, tegyél érte.

2014. máj. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én 2,5 centis sarku cipőt választottam és a hajam sem lesz emeletesre kontyolva, a páromnak is 2 centis a cipősarka,így gondolom nem lesz kényelmetlen egyiküknek sem. Köszönöm a válaszokat,:-).
2014. máj. 9. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!