Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Friss munkahely esetén mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss munkahely esetén mennyi az a minimum idő, aminek el kellene telnie, hogy meghívjam az új kollégáimat is az esküvőre?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, annyit még hozzátennék, hogy a férjem kollégái rengeteget segítettek nekünk az előkészületeknél (hangtechnika, díszítésben, cuccokat szállítani), de persze nem csak ezért voltak hivatalosak.
2014. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az a szokás, hogy küldenek egy körüzit, hogy itt és itt házasodunk, a gazdaságis csajoknál van meghívó, ha valaki kéri (polgárira vagy templomira hívják csak meg a kollégákat, kivéve ha nagyon jó barát). De volt, aki 5 éve ott volt, mégis "sunyiban" házasodott, nem szólt senkinek, csak a Facebookon láttuk a képeket. De nem sértődtünk meg, magánügy. :)
2014. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kb. másfél hónapja dolgoztam a munkahelyemen, amikor a kolléganőm férjhez ment. (A férj is kolléga.) Az egész osztály hivatalos volt a lagzira. Engem nem hívott, de különösebben nem izgatott a dolog, mert nem vagyok az a nagyon közvetlen-spanolós természet (bár amúgy kedves és udvarias vagyok, csak kicsit távolságtartó). Amikor legközelebb jöttek dolgozni, akkor gratuláltam nekik, és ennyi.


Ha te vagy az, aki házasodni fog, és új helyen vagy, szerintem nem gáz, ha nem hívod meg őket. Úgy fél év elteltével (mármint ha annyi ideje dolgozol ott) meg lehet hívni a szertartásra őket (ha amúgy nem vagytok olyan nagy barátságban, de munkahelyen jól kijöttök).


De ez nagyon egyénfüggő. Én az a fajta vagyok, aki tartja a három lépés távolságot, én nem hiszem, hogy meghívnám a kollégáimat az esküvőmre, mert nem járunk össze, de egyébként kedvelem őket, nincs velük semmi bajom.

2014. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!