Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lemondta az esküvőt 8 héttel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondta az esküvőt 8 héttel előtte a vőlegényem.6 hetes terhes vagyok, az esküvőnk napján akartam neki elmondani, hogy babánk lesz. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Azt, hogy miért mondta le, nem tudom.
2014. jún. 3. 13:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Igen, és ez fel sem tűnt volna neki? Vagy hogy miért kell új ruhát választani a végén? [link]
2014. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
22%
Azért akart addig várni,hogy nehogy el kelljen vetetnie.Pedig jobban tennéd,mert nem mindenkit lehet gyerekkel megfogni.
2014. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%

Én nem mondanám el. De ez én vagyok. Te hogyan látnád jónak?

Miért mondta le? Beszéltetek azóta? Nem vesztetek össze valamin? Olyan nincs, hogy nem tudod. Tudnod kéne hányadán álltok, hogy tudd mit lépj.

2014. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
29%

"Elmondjam neki?"


Igen!

Joga van tudni az apjának, hogy gyereke lesz.

(Persze majd mond el a vőlegényednek is...)

2014. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem biztos, hogy a kérdező biztonsági lépésnek szánta a kései bejelentést. Lehet, hogy csak naivan egy kedves meglepetésnek szánta. Ráadásul nemrég derült ki, hogy terhes, még csak tervezgetett, én nem csodálkozom, hogy még nem szólt róla a vőlegényének. Csakhogy az úr keresztül húzta a számításait. Van ilyen. Ilyenkor jön a GPS-től már jól ismert mondat: "Újratervezés.."
2014. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
40%
Huha, ma koràn végeztél a suliban, fél kettőkor már a gép előtt kamukérdésezel... leckéd nincs?
2014. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
63%
Joga ja,lelép mint kurvinyek a sezlonról.Az ilyennek kuss joga van.Ha ilyen gaz alak,jobban is jártál.Mondjuk én nem mondanám meg neki,de a gyereket se tartanám meg.Minek,hogy nekem nehezebb legyen.Egy gyereknek apa is kell nem csak anya.Ha megtartod nagyon kösd fel a gatyád.
2014. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
36%

Na, el is pályáztál a kamukérdésedtől?

Legalább még kicsit fényezhetted volna! Csillogtasd kicsit a fantáziád! :-)

2014. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
56%

Te nem mondod el neki, hogy gyereketek lesz, ő meg nem mondja meg, hogy miért nem lesz esküvő.

Tulajdonképpen miért akartatok házasodni?

2014. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!