Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon "égő" a batyus lagzi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon "égő" a batyus lagzi?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha valakinél nagy a család, vagy a család szeretne elmenni, de NINCS RÁVALÓ. A pár is a szíve mélyén szeretné, ha mindenki ott lehetne, de legalábbis a vér szerinti rokonok, meg persze a tanúk.

Nagyon nagy butaság, ha mindenki hoz magával valami kis sütit, főtt kaját, pezsgőt stb? (Ezt ők beszélnék meg, h pl 2-3 fogásból ki mit főz). És akár a kertben vagy egy olyan étteremben ahova nem bánják ha maguk viszik a ételt/italt ilyen módon megtartani? Persze így ilyen menyasszonypénzt meg egyebeket nem kér a pár, maga a kaja és a jelenlétül az ajándék...

Vagy hülyeség?



2014. jún. 10. 21:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Nem rossz ötlet, ha így dönt az ifjú pár, én tiszteletben tartom minden jegyespár döntését.

Egyszer voltam ilyen lagziban, de ott mindenki csak hidegtálakat vihetett, meleg kaja nem volt, kb 40-en voltunk, jól éreztük magunkat.

Jelenleg egy olyan lagziba vagyok hivatalos, ahol az ifjú pár és a násznép is biciklivel fog érkezni (ez az elképzelésük, ez a kérésük), nem kell kiöltözni és utána szalonnát és kolbászt sütünk egy közelli erdő melletti helyen, ahol van tűzrakóhely. Kb. 60 vendéget hívtak és először nagyon meglepődtem, de várom a bulit, biztosan jó lesz és egyedi. A pénztelenség nem tarthat vissza senkit a boldogságtól!

2014. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarnak az emberek 4 fős összeiratkozást, csak ha rávannak kényszerítve anyagilag"


De, vannak, akik pont azt akarnak. Nem vagyunk egyformák.

2014. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem égő, nekem is ilyen lesz, most tervezgetem. Már előre örülök, hogy milyen fesztelen, klassz buli lesz. Volt már fényes esküvőm, mégis elváltunk, ennek már több mint húsz éve. Nem érdekel ki mit gondol, akinek nem tetszik majd max nem jön el. De akik engem ismernek és szeretnek azoknak fontos, hogy ezt a különleges alkalmat velem együtt ünnepeljék. És csak ezt számít. 40/nő
2014. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó azért nem mindegy, hogy valakinek az első vagy második házassága.
2014. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
18%
32: Biztos vannak. Persze. Mindenféle ember van. Kérdés hogy ha 100millió forintja lenne, akkor is akarnák e olyan sokan? Vagy csak azért akarja, mert esélye sincs másra. Kicsit sok az álszent ember.
2014. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
100%

Hidd már el, hogy nem mindenki szereti a nagy felhajtást.


Azt ugyan nem tudom, hogy a kérdező mit tenne, ha volna 100 millió forintja, de ha nekem lenne, én elutaznék egy karib-tengeri szigetre kettesben a párommal, és ott esküdnénk a tengerparti homokon mezítláb.:)


A valóságban fogcsikorgatva alkudoztam anyámmal, ameddig az általa megálmodott 100 fős lagziból egy 12 személyes vacsora lett.

2014. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
100%

# 35/36


Én még a szalagavatómon sem táncoltam annyira utálok szerepelni. Nekem min írtam csak anyu miatt lesz lagzi és ha ő nem lenne hiába van meg rá a pénz fix hogy nem lenne lagzi. Hidd már el van olyan akinek nem az esküvőjéről álmodozik egész életében,mi olyan furcsa ebben.

2014. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
100%
Mindent elhiszek.
2014. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:
Ha 100 millám lenne is ilyesmit szeretnék majd 1x, csak akkor én állnék mindent, annyi, h a vendégekkel együtt főzzük meg, ott helyben meg ilyenek. No és persze, ha lenne annyim akkor jöhet a tengerpart is. De milyen jó lenne kihasználni, hogy van az a telek, ha már van, nem?
2014. jún. 11. 14:31
 40/62 anonim válasza:
100%
Nem butaság. Pont ilyen megfontolás alapján lesz nekem is batyus lagzim augusztusban :) Senki nem problémázott az ötleten
2014. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!