Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon "égő" a batyus lagzi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon "égő" a batyus lagzi?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha valakinél nagy a család, vagy a család szeretne elmenni, de NINCS RÁVALÓ. A pár is a szíve mélyén szeretné, ha mindenki ott lehetne, de legalábbis a vér szerinti rokonok, meg persze a tanúk.

Nagyon nagy butaság, ha mindenki hoz magával valami kis sütit, főtt kaját, pezsgőt stb? (Ezt ők beszélnék meg, h pl 2-3 fogásból ki mit főz). És akár a kertben vagy egy olyan étteremben ahova nem bánják ha maguk viszik a ételt/italt ilyen módon megtartani? Persze így ilyen menyasszonypénzt meg egyebeket nem kér a pár, maga a kaja és a jelenlétül az ajándék...

Vagy hülyeség?



2014. jún. 10. 21:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
85%

Nos, voltam ilyen lagzin.


Voltam másmilyenen is, nemrég. Ahol méregdrága étterem, baromi rossz kajával, dekoráció, székszoknya, méregdrága cukrászda, és dj, és sztárfotós...babámtöke. Menyasszonytánc, és anakronisztikus hülye népszokások, amik 100 éve lehettek viccesek, nem ma, amikor a menyasszony és vőlegény már két éve együttél a saját lakásában.


Muszáj volt elmennem, én voltam az egyik násznagy. Soha többé...Az órámat lestem egész délután, mikor tudok lelépni sértődés nélkül.


A batyust viszont bármikor megismételném. Mindenki hozott egy hidegtálat, és egy tálca házisüteményt. Isteni finom volt minden. Az egyik nagyi főzött egy fazék töltöttkáposztát, amire mindenki húzta az orrát, aztán hajnal felé az is elfogyott.

2014. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
21%

Most komolyan nem érzitek szánalmasnak hogy mindegyik esküvő elképesztően rossz, amit nem tudtok megfizetni, bezzeg a filléres az egytől egyig mind egetverően jó? Nem gondoltok bele honnan fakadnak ezek az érzések? És mennyi realitása van?


Kérdező, te aki úgy kezdted gáz-e, most már neked is ez a vágyálmod. Az anonim emberek felé is megfelelési kényszered van? Fölösleges. Hamarabb megtalálod a boldogságot ha nem vered át magad.

2014. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de én nem érzem.


Nekem a nagy felhajtás a rossz, mert én nem szeretem. Házigazdának sem, vendégnek sem. Sajnálom, én ilyen vagyok. Házigazdának nem csinálom, vendégként elkerülöm. Ha lehet.


Ha te szereted, és lehetőséged van rá, hát csináld. De miért kellene nekem is olyan körülmények között jól éreznem magam, mint neked? És elismernem, hogy az a minden világok legjobbika, amit te annak tartasz?

2014. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam ilyen lagzin, csúcs volt! életem legfinomabb somlói galuskáját ott ettem, az asszonyok recepteket cserélgettek, nagyszerű volt!
2014. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
39%
Shirra, nem fogsz tudni belerángatni személyeskedésbe. :) Bármennyire szeretnél. Lehet h én is batyus esküvő rajongó vagyok. Ki tudja? Nem nyilatkozom. Mert nem én vagy te vagyok/vagy a téma. Csupán rámutattam arra a furcsaságra, fura módon mindenki nagy pénzeket költ az esküvőre és nagy kiadással jár, mégis itt mindenki a fillérekből összerakott esküvőt preferálja. Hogy egy gasztronómiai hasonlattal éljek, nindenki nagy szárazkenyér imádó itt, sőt a bélszínt kifejezetten elutasítják, és már próbálták, holott minden az ellenkező irányba mutat. A piac, a szokások, az emberek. Dehát ízlések és pofonok. Csak furcsa picit.
2014. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
81%

Személyeskedik a nyavalya..


"Csupán rámutattam arra a furcsaságra, fura módon mindenki nagy pénzeket költ az esküvőre és nagy kiadással jár, mégis itt mindenki a fillérekből összerakott esküvőt preferálja."


Hmm...nem gondolod, már ha a saját gondolatmeneted követed, hogy itt a bizonyíték arra, hogy tök felesleges a csicsás drága esküvő, mert a többségnek nem az tetszik? Hogy rosszul érzik magukat azon. Hogy a többségnek jobban bejön a kerti sütögetés, bográcsozás, nagyanyó töltött káposztája, vagy a keresztanyám rigó jancsija, mint a drága étterem, a dekoráció, a drága cukrászdák süteményei.


Hogy ugyancsak kisebbségben vagy azzal a véleményeddel, hogy az házasodjon, aki meg tudja adni a módját. Már a te szájízed szerinti módját. Mert mások esetleg másként képzelik el a saját esküvőjüket, mint te.

2014. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
63%

Az előbb is személyeskedtél és most is. Leírod a véleményem. :) Nem kell. Ha kíváncsi vagy rá, kérdezd meg, de ne írd le nekem a saját véleményem.Abszurd.


Ha ez így van , akkor miért épült rá milliós üzletág szerinted? Mindenki rosszul érzi magát rajta, drága, és egy tök olcsó megoldással kiváltható, akkor miért van egyáltalán?

2014. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
25%

"Most komolyan nem érzitek szánalmasnak hogy mindegyik esküvő elképesztően rossz, amit nem tudtok megfizetni, bezzeg a filléres az egytől egyig mind egetverően jó? Nem gondoltok bele honnan fakadnak ezek az érzések? És mennyi realitása van?


Kérdező, te aki úgy kezdted gáz-e, most már neked is ez a vágyálmod. Az anonim emberek felé is megfelelési kényszered van? Fölösleges. Hamarabb megtalálod a boldogságot ha nem vered át magad."


Teljesen egyetértek veled azért álszenteskedni sem kell.

2014. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ez így van , akkor miért épült rá milliós üzletág szerinted? Mindenki rosszul érzi magát rajta, drága, és egy tök olcsó megoldással kiváltható, akkor miért van egyáltalán?"


Hogy miért épült rá milliós üzletág? Gondolom, az olyanokért mint te, akinek a drága étterem, a drága cukrászda, a lélegzetellálító menyasszonyi ruha, a sztár séf, sztár dj, sztár fotós fontos.


És nincs is semmi baj azzal, hogy neked az a fontos. Még sokan vannak így, nem vagy egyedül vele.


De fogadd el, hogy van akinek nemhogy ez nem fontos, hanem még zavaró is. Attól még pont olyan rendes emberek, mint te, csak más a gusztusuk.

2014. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nem az nem tetszik neki, hanem az álszenteskedés amit műveltek. Minden "normális" lagzit leszóltatok csak a batyus a tökéletes. Mind a kettőben lehet rossz meg jó esküvő is. Kérdező sem kérdezné, ha annyira tetszene ez neki.
2014. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!