Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon "égő" a batyus lagzi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon "égő" a batyus lagzi?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha valakinél nagy a család, vagy a család szeretne elmenni, de NINCS RÁVALÓ. A pár is a szíve mélyén szeretné, ha mindenki ott lehetne, de legalábbis a vér szerinti rokonok, meg persze a tanúk.

Nagyon nagy butaság, ha mindenki hoz magával valami kis sütit, főtt kaját, pezsgőt stb? (Ezt ők beszélnék meg, h pl 2-3 fogásból ki mit főz). És akár a kertben vagy egy olyan étteremben ahova nem bánják ha maguk viszik a ételt/italt ilyen módon megtartani? Persze így ilyen menyasszonypénzt meg egyebeket nem kér a pár, maga a kaja és a jelenlétül az ajándék...

Vagy hülyeség?



2014. jún. 10. 21:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
70%
Mi a normális lagzi?
2014. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
Normálist idéző jelbe tettem. A batyust a többi esküvővel hasonlítottátok össze a kérdésben, vagy azokat nem olvastad?M
2014. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
100%
De, olvastam. Akkor sem tudom mitől normálisabb egyik lagzi mint a másik.
2014. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ra penzem, hogy akar hetnapos lakodlamat csapjak, kacsalabon forgo palotaban, de nem tettem. A jo lakodalmat nem lehet penzben merni. Igen, en is voltam mar olyan lagziban, ahol kellemetlenul ereztem magam a rengeteg giccs miatt, ahol massal nem buszkelkedtek, csak azzal hogy ez ennyibe kerult meg az, ez ilyen hires vofely meg zenekar, stb. Soha tobbet!
2014. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

"Hogy miért épült rá milliós üzletág? Gondolom, az olyanokért mint te, akinek..."


Lesz olyan hozzászólás is amiben nem személyeskedsz? Egyszer sem nyilvánítottam ki az ízlésemet semmilyen esküvő iránt. Miért állítasz mindig pellengérre? Sokadszorra mondom, nem én vagyok a téma. Kérlek hagyj békén, foglalkozzunk a témával!

2014. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
49%

"De, olvastam. Akkor sem tudom mitől normálisabb egyik lagzi mint a másik"


Te most komolyan ilyen h..ye vagy vagy csak kötekedni akarsz?

2014. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet, csak még nagyobb szervezést kíván, hogy mit hozzon.

Én is túlzásnak érzem hogy minden batyus lagzi szuper jó, a 2 milliós meg szánalom. Ez azért nincs így. Minden a társaságtól függ.


Azt meg ne higgyétek hogy 100 millió kell egy tengerparti esküvőhöz! Még 1 se.


Tényleg különbözőek vagyunk szerencsére, én egy batyus lagzit nem tudnék megszervezni, az éttermes - aranyesős- vonatozós meg nem az én stílusom, úgyhogy valószínűleg a nászúttal egybekötött szűkkörű esküvő lesz az igazi számomra.

L22

2014. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 A kérdező kommentje:

Nehogy hajba kapjatok!

Amúgy én sehol nem írtam, hogy nem lennék biztos abban, hogy ilyet szeretnék. Igen ilyet szeretnék, akkor is, ha valaha lesz jobb állásom ami többet hoz. Csak kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy van-e tényleg ilyen és, hogy mik sülhetnek ki belőle. :)

2014. jún. 12. 15:03
 59/62 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt a jó hír: mindenki szívesen menne ilyenre! :)
2014. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
nem értem miért pontoztátok le a #12-est,ő csak elmondta a véleményét!ízlések és pofonok!:)én személy szerint nem csinálnék batyus lagzit,de szívesen mennék ilyenre!:)
2014. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!