Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon "égő" a batyus lagzi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon "égő" a batyus lagzi?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha valakinél nagy a család, vagy a család szeretne elmenni, de NINCS RÁVALÓ. A pár is a szíve mélyén szeretné, ha mindenki ott lehetne, de legalábbis a vér szerinti rokonok, meg persze a tanúk.

Nagyon nagy butaság, ha mindenki hoz magával valami kis sütit, főtt kaját, pezsgőt stb? (Ezt ők beszélnék meg, h pl 2-3 fogásból ki mit főz). És akár a kertben vagy egy olyan étteremben ahova nem bánják ha maguk viszik a ételt/italt ilyen módon megtartani? Persze így ilyen menyasszonypénzt meg egyebeket nem kér a pár, maga a kaja és a jelenlétül az ajándék...

Vagy hülyeség?



2014. jún. 10. 21:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
98%

Dehogyis :D Szerintem tök aranyos ;)

Akinek nem tetszik, maximum nem jön el!

2014. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
98%
Engem nem zavarna, szivesen mennek es vinnek.
2014. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy, ez tök aranyos, praktikus és közös élmény, nem a lehúzásról szól... Hajrá^^
2014. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
28%
Hát elég érdekes...még nem hallott ilyenről de ha mindenkinek igy jó és elég akkor miért ne..mondjuk én személy szerint addig nem csinálnék lagzit mig nincs rá keret.
2014. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
98%
Vannak olyanok, akiknek sajnos soha nem lesz meg a keret :(
2014. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy ciki! Szerintem tök jó. Sokkal jobb, mintha rámenne az egész pénzetek.
2014. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
98%
Négyes, én NEM AKAROK százezreket lagzira költeni, tehát ne is menjek férjhez? :)
2014. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:

Pl, én minimálbérből (64.500Ft kézhez) élek, szóval, nem nagyon álmodozhatok "nagy" lagziról.

A kérdés elméleti, mert igazándiból, HA lenne is pénze az embernek ettől függetlenül nagyon buli lenne egy ilyen. Akár az is, ha ha helyben főznénk meg, grilleznénk stb,így ez az egész hozná meg a hangulatot, jókedvet. Szóval, ha lesz valaha vőlegényem nem gáz, ha ilyen esküvő az álmom?


Jav: jelenlétül=jelenlétüK

2014. jún. 10. 21:36
 9/62 anonim ***** válasza:
85%
Sokkal szívesebben mennék egy ilyen barátságos összeröffenésre, mint egy olyanra, ami már hónapokkal az időpont előtt görcsbe állítja gyomromat, hogy mennyit adjak, honnan csípjem le, menyasszonytánc, ajándékpénz, ne maradjak szégyenben, de koldusbotra se juttasson valaki más esküvője...stb. Én örülnék, ha inkább ilyenbe hívnának, és nem a kötelező borítékos, idióta, kunyerálós versikés parádéra.
2014. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
92%

Én már voltam ilyenen., és nagyon jó volt.

De régen is szokás volt, hogy a lakodalomra a rokonság vitte a baromfit, a disznót, birkát (kinek, mi volt) tésztákat, süteményeket, bort stb.

Azért felesleges drága lakodalmat tartani, hogy a vendégek fizessék ki a kajájukat, hogy bejöjjön a lakodalom ára.

2014. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!