Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért utálja ennyire anyám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálja ennyire anyám a leendő feleségem?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátnőmmel akit anyám sose kedvelt. Ez most fajult odáig, hogy kijelentette, hogy ha elveszem ezt a "nőstényt" soha többé nem hajlandó velem beszélni , sőt az unokákból sem kér

Nem értem mi baja vele, a családban mindenki imádja, egy nagyon bájos és jóindulatú leányzónak tartják.

Valamelyik nap a fejéhez vágta, hogy ha lenne benne egy kis tisztesség, nem erőszakolták volna meg. Szegénykém nagyon kiakadt, órákig sírt és már attól tartottam, hogy lemondja az esküvőt.

Próbáltam már beszélni anyámmal, többször is de nem volt semmi eredménye. Az előző barátnőimet nagyon szerette, így még rosszabbul esik, hogy pont azt a lányt "qrvázza" le akivel én le akarom élni az életem


2014. jún. 12. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Hát már ne haragudj meg, de az anyád nem normális. Ha tényleg szereted a menyasszonyodat, megszakítasz anyukáddal minden kapcsolatot. Még őt hibáztatja azért, mert egy állat megerőszakolta? Jesszus...
2014. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%

Ha lesz esküvő, akkor nem csak a barátnőd már, hanem a menyasszonyod!

Miért erőszakolták volna meg??

Ebből a kevésből nem lehet ezt megmondani.

2014. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy pont azért kezdte ki, mert vele akarod leélni az életed, és anyád fél, hogy elszakadsz mellőle. Ez semmiképp nem egészséges, és ha az anyósjelölt rám ilyeneket kiabálna, akkor tuti megmondanám a jövendőbelimnek, hogy vagy megszakít minden kapcsolatot az anyjával, vagy elhagyom.
2014. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem, mond meg édesanyádnak, hogy szívből szereted azt a lányt és nagyon rosszul esik, amiért így beszél róla.

Kérd szépen kedvesen, vigyél neki virágot, süssetek neki egy tortát a pároddal és üljetek le hárman megbeszélni a dolgot. Kérdezzétek meg ketten együtt, hogy mi a promlémája, hisz lehet, hogy mélyről jön és nem a lánnyal van baja, csak ráfogja.

Tisztán fogalmazz, és egyenesen beszélj, biztos, hogy anyukád sem kőszívű.

A párod örülhet a szerencséjének, hogy egy ilyen ember szereti, mint te.

Sok sikert és sok boldogságot !

2014. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Nem hiszek abban, hogy a kapcsolatmegszakítással fenyegetőzés a megoldás az anyukád felé, ilyen tanácsra semmiképp ne hallgass.


Én a helyedben megkérdezném, hogy most mondja el pontról pontra, hogy mi a baja a menyasszonyoddal. És addig ne álljatok fel, amíg nem derül ki. Ha ezeket tudod, akkor onnan már könnyebb a megoldást megkeresni erre a konfliktusra.

2014. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
Mert ennyire elcsavarta a fejed, természetesen nem tisztességes eszközökkel szerinte.
2014. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

én is csak azt mondom,hogy próbáljatok anyukáddal beszélni,együtt megoldást keresni a problémára.ha ez sem használ,akkor már tényleg nem tehetsz mást,mint minden kapcsolatot megszakítani anyukáddal.egy idő után talán rájön,hogy mit tett.

Gratulálok,és sok boldogságot az életben!

2014. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Én elköltöznék tőle és addig nem tárgyalnék vele amíg ő nem jönne bocsánatot kérve a viselkedéséért.

Különben is azt mondja a Biblia:"...elhagyja a férfiú apját és anyját és ragaszkodik feleségéhez, és lesznek ketten egy testé...."

Itt konkrétan nem a szexről van szó, ha nem hogy amikor egyiket bántás éri az a másiknak is fáj. Köteles megvédeni és támogatásáról biztosítani, mert egyek!

2014. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Azt nem értem, hogy ezzel mit szeretne elérni anyukád? Talán azt, hogy a fia őt válassza, a szerelmét dobja el és legyen boldogtalan? ...hát, köszi anya, én is szeretlek!
2014. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

ebből még később bajok lesznek, ha nem tisztázzátok a probléma gyökerét hamar!

fel nem foghatom miért utálja már most ennyire a meny-jelöltet, de azt tudom, hogy ez nem normális.


beszélj anyuddal, ha kell, csak kettesben, párod nélkül. hátha jobban megnyílik, ha ő nincs jelen...

2014. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!