Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jövő nyárra tervezzük az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövő nyárra tervezzük az esküvőnket, de fogalmam sincs, hogy hogyan induljak neki, és legfőképpen mikor érdemes elkezdeni egy esküvőszervezést? Mi a folyamata egy esküvőnek?

Figyelt kérdés
Még nem voltam esküvőn, és így nem tudom a menetét! De nagyon érdekelne!
2008. júl. 31. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
www.eskuvo.lap.hu
2008. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondoljátok ki a pontos dátumot!Majd keress helyszínt, zenekart, vőfélyt, fotóst, videóst, meg akit még szeretnél. Vőfély azért is jó, mert ha beszélsz vele, egyből felvilágosít hogy zajlik egy esküvő, meg lagzi, valamint a nagy napon amellett,hogy szórakoztat, koordinálja az eseményeket! Ez nagyon hasznos volt nálunk is, szerintem 50 fő felett nagyon hasznos!:)

Zenekart tudsz keresni neten is, belehallgatsz...stb, vagy valakiktől, akik ismernek zenészeket, tapasztalat alapján, de úgy ne foglaljátok le, hogy nem halljátok hogy zenélnek! Fotós, videóst is tudsz nézni neten, itt is nézd meg a referenciamunkáikat, melyik tetszik! étterem lefoglalása, majd érdeklődd meg a helyi anyakönyvi hivatalban, mi a szokás nálatok, mikor kell bejelentkezni, hogy tutira megkapd a kitalált időpontotokat. Ugyanez templomnál is. Én ruhákat is a neten nézegettem először, majd mikor megtaláltam melyikek tetszenek (márkanév alapján), utánanéztem melyik szalonok forgalmazzák, és oda mentem. Csak a szalonban nézelődni nem túl szerencsés, mert a fogason másképp néz ki a ruha mint felvéve, nameg az ember hirtelen hajlamos lenne mindet felpróbálni:) Jobb ha célirányos vagy! Ezeken kívül még millió részlet van, de ha lagzit nem is, azért egy tanácsi meg templomi esküvőt meg tudnál nézni, ha még tényleg nem láttál, ha elmész szombati napon, majd beáramolsz a tömeggel, ott nem nézik, hogy ki vagy, úgyis sok az idegen, és megnézel párat. Valamint a www.mennyegzo.hu fórumán és más esküvős fórumokon tájékozódhatsz, szánj rá jó pár naot, és olvass vissza bennük, és így kiokosodhatsz! Sok sikert!

2008. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Huu ha elkezdenék neked leírni mindent akkor igen megunnád olvasni ezért írok neked egy honlapot ahol rengeteg ember esküvőjének folyamatos szervezését követheted végig megismerkedésüktől-a nászútig.Én is itt blogolok és nagyon sok hasznos dolgot találtam.Díszítés,virág ruha bármi ami érdekel:itt megtalálod.

www.weddings.hu

2008. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! Nagyon sokat segítettetek az induláshoz! :)
2008. aug. 1. 13:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én 10 napja vagyok feleség :-)


1.tervezzétek meg nagyvonalakban, kezdj el ruhát próbálni (kb.9-6 hónappal előtte)

2.foglaljátok le az időpontotkat (5-6 hónappal előtte), előleget is hagyjatok pl. az étteremben, mert sok rosszat hallani

3.készítsetek meghívót, kezdjetek el beszerezni mindent pl. öltöny, cipő, fátyol..., kérjetek fel fotóst, videóst, vőfélyt (4-5 hónappal előtte)

4. készíttess ruhát, vagy kölcsönözd, osszátok a meghívót, keresstek virágost, cukrászdát (2 hónappel előtte)

5. utolsó hónapban egyeztessetek midenkivel még egyszer, a fotóssal, vőféllyel üljetek le átbeszélni az esküvő menetét, kéréseiteket, foglaljatok nászuitas uticélt, esküvői járműről gondoskodjatok


mi kb. így szerveztük, és így nem bolondulunk bele, mert egyszerre csak pár dologra kellett figyelni. Annyi biztos, hogy egy ütemtervet írjaok össze a naptárba, hogy mindennek legyen helye, és ne felejtsetek el semmit.

2008. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem most lesz augusztus végén, és június végén döntöttük el hogy lesz esküvő,és mindent megtudtam szervezni kb egy hét alatt. A polgári szertartás kastélyban lesz, kint a kertben, ha rossz az idő, akkor bent a kastély egyik termében, majd utána háznál lesz a lagzi. A ruhám gyönyörű lesz külföldről hozták be, és szerintem minden klappol, már csak a gyűrűket kell megvennünk. Ja és nem egy egyszerű esküvőt hoztam össze ilyen hamar, bár lehet hogy szerencsém volt, és szerintem pénz kérdése. Úgyhogy szerintem még ráérsz, bár ha lesz templomi is, akkor biztos hamarabb kell neki állnod.
2008. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsó hozzászólónak, én is két alatt zavartam le mindent. Nem kell túllihegni a dolgot. A ruhákat varrattam, a lagzi meg háznál volt.
2008. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindent idobe kell megszervezni ha van penz ha nincs mert ha valaki nem tud eljonni nem lehet az utolso napokba kapkodni elvezni is kell meg a helyzetet!

!!!!!!Nagyon-nagyon sok boldogságot Nektek!!!!!!!!

2008. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!