Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen legyen a csokrom, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen a csokrom, ami a ruhámhoz is illik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lagziba megyünk augusztusba, koszorúslány leszek.Szeretném ha illene a csokrom a ruhámhoz, viszont inkább egyszerűbb szeretnék. A ruhám: Piros, a derekától a mellrészig fehér kövek díszítik, a térdem fölött kb kissé fodros onnantól lefelé tüll, extra nagy abroncsom lesz hozzá. Alacsony vok és kicsit teltebb. (Állítólag ez is számít.) Azt is figyelembe kell vennem, hogy a csokrom augusztusban fog utazni kb 250 km-t, úgyhogy tartósnak kéne lennie. Szeretném ha max olyan 3500-4000 ft-ba kerülne, de inkább az alatt. Előre is köszönöm a segítséget! :)

2014. júl. 19. 15:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek szólt.
2014. júl. 19. 17:25
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg romalagzi. Piros, pink, csillogó strasszok, tüll, össze-vissza csokrok, extra nagy abroncs... uhhh...

Kérdező, tök mindegy milyen csokrot választasz.

2014. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
20%

nem értem, miért vagytok ilyen rosszmájúak. Az én koszilányaim is különböző színű abroncsos ruhában voltak, és igen is nagyon szépek voltak...


régebben mindenhol tarkák voltak a lányok, szép abroncsos ruhában, ez megint egy újonnan bejött 'szokás', hogy egysznű kisruha... nekem meg az nem tetszik, mert semmi koszorús jellege nincs...


kérdező, én ilyesmit tudnék elképzelni:

[link]


[link]


[link]


ha utaztatni is kell a melegbe, a kálát tudom ajánlani, 5-6 kisfejű kála egy sima csokorban összefogva, mondjuk fehér kála, és piros szalaggal átkötve... vagy nagyon mini kör rózsa...

2014. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%

Régen meg az asszonyok álldogálva pisiltek a templom mellett.

Sok minden volt divatban, ami ízléstelen.

Nem rosszmájúak vagyunk, csupán némi ízlés szorult belénk.

Tüllös aljú, extra abroncsos, fehérköves, piros koszorúslányruhánál nincs is szebb...igazad van.

Esetleg a majd mellette álló pink, vagy pink-fekete.


Nem baj, ha valakinek ez tetszik, de ha már feltesz egy csokorra vonatkozó kérdést egy ilyen kontextusban, 2014-ben, a világ naposabb oldalán, ne csodálkozzon, ha sokan megdöbbenésünknek adunk hangot.

2014. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Kedves hold viola! Köszönöm szépen! :) Kedves utolsó! Nem a kérdésemre válaszoltál! Menj máshova kötekedni! Pont ezért vagyunk mások, mert nekem ez tetszik, neked meg az. Hál istennek, nem vagyunk egyformák! Erre nem tudok mást mondani! :)
2014. júl. 19. 18:57
 16/20 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a linkeket, az a kála nagyon tetszik! ;) :)
2014. júl. 19. 18:59
 17/20 anonim ***** válasza:
85%

Azért kérdező az tudod, hogy nem az eldöntendő kérdéses gyakori, ahol csak igen-nem válaszadás lehetséges.Amit leírtál olyannyira extémen ízléstelen, hogy nem lehet elmenni mellette szó nélkül.


A ruhakavalkádhoz egyértelmű, hogy fehér virág illik( de hogy ne menyasszonyos legyen) valamilyen színt szoktak beletenni. A kála hatlmas mellélövés, mert irtó giccsparádé lesz így is, egy kálacsokor pedig még megfejelné az egészet.

Kérdezd meg a menyát, neki milyen csokra lesz.

Ennek függvényében döntsetek KÖZÖSEN a koszorúslány társaiddal.

2014. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, hogy a menyasszonynak milyen lesz és csináltass ahhoz illő kisebbet, jó lesz, hogy abban lesz valami hasonlóság. Ha a kála miatt nagyobb lesz a csokrod, mint a menyasszonynak, vagy nagyon fehér lesz, az rosszul jöhet ki. Ha pl. tudod, hogy fehér kerek, klasszikus rózsacsokra lesz, akkor lehet Neked is kisebb rózsacsokrod, ami megy a ruhádhoz színben, ha pedig kálás csokra lesz (vagy mondjuk 1 szál kála), akkor nehogy ciki legyen, hogy a tied 5 szálból áll és "csicsább". Lehet, hogy ő nem teszi szóvá, de más még megteheti.
2014. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
59%

És talán estélyi ruhában mosogatnak?

Az extra nagy abroncs tényleg túlzás. Kissé moletten olyan leszel, mint egy meggyszósszal leöntött túrógombóc.

2015. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19- ne zavarjon, hogy már réges-rég túl van az egészen.:D
2015. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!