Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez csak szerintem bántó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem bántó? (Legjobb barátnő esküvője. )

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek mert én nagyon nem tudom mit csináljak..

Legjobb barátnőm már két éve más városban él, így kicsit kevesebbet találkozunk, de ezt nem tudom mire vélni:


Meghívott az esküvőjére. Irtam neki, hogy szívesen segítek bármiben ha kell. Semmi válasz. Gondoltam elfoglalt. Aztán felhívtam párszor,

nem vette fel. Megint írtam, megkérdeztem hol találkozunk majd a nagy napon a házasságkötő teremnél vagy náluk. Semmi... Facebookra már két hete

kirakta, hogy lefoglalta a leánybúcsúra az apartmant Balatonon. Engem meg sem hívott. Tudom apró dolgok, de bánt. Ha ennyire nem érdeklem miért hívott meg az esküvőjére?



2014. júl. 20. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben el sem mennék az esküvőre.
2014. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nem válaszol, akkor szimplán udvariasságból hívott meg az eskuvore, nem azert, hogy el is menj,,..
2014. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Drágám neked csak a pénzed kell amit adsz nekik az esküvőn nem te.
2014. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Ilyenkor esküvő előtt sokszor kattantak a menyasszonyok mert minden a nagy nap körül forog, és lehet hogy egyéb szervezési problémákat kell megoldani. Lehet hogy később akart válaszolni az sms-edre, de kiment a fejéből. A helyedben még nem neheztelnék rá, mert lehet hogy ez a helyzet. EGyébként érdekes hogy nem reagál, szerintem keresd meg vagy hívd fel mielőtt beruházol ajándékba, ünnepi öltözékbe és figyelt meg hogy reagál rád. Ha esetleg olyan a helyzet finoman rá is kérdezhetsz hogy neheztel-e rád valamiért. Akkor meg tudjátok beszélni és el tudod dönteni hogy szeretnél-e részt venni az esküvőn vagy sem.
2014. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én is úgy érzem, hogy udvariasságból hívott meg :(

Az viszont nem rossz ötlet, hogy rákérdezek megbántottam-e.

Köszönöm a válaszokat :)

2014. júl. 20. 15:45
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ az esküvő láz előtt milyen volt... Lehet tényleg szervezési gondok vannak, és később valamikor visszahívna, de akkor még mindig ott van az, hogy miért nem hívott meg a lánybúcsúra?! Nekem erős a gyanum, hogy az esküvőszervezés előtti időszakban is tett rád magasról, csak neked akkor még nem esett le. Én is arra gondolok, hogy csak a pénzedre számít az esküvőn, vagy valami drágább ajándékra. Én nem mennék el az esküvőre.
2014. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked lehet, hogy ő a legjobb barátnőd, de hogy neki nem te, az hétszentség.
2014. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém, ez nagyon szar érzés, velem is hasonló volt.

Örülj neki, legalább kiderült milyen egy barátnő....


Ha felveszi a telót, s ha te is úgy gondolod, akkor kérdezz rá a dolgokra, akkor ott úgy sem tud olyan jól hazudni. Ha nagyon kedves lesz, akkor egy értelmű, hogy csak muszájból hivott meg (bocs nincs hosszú i-m), főleg ha mentegetőzik, hogy milyen jó barátnők vagytok....de már gondolom te is érzed, hogy nem a legjobb...sőt...

Szerintem ilyen nincs, hogy esküvőre elhiv, de a lánybúcsúra nem, s jó barátnők vagytok. Lehet, hogy ez egy jel volt, hogy le kell zárni a kapcsolatot, én igy az esküvőre sem mennék el, mert szerintem ezzel téged is nagyon megalázz.

2014. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Régen minden rendben volt, aztán amikor összejött a barátjával sok minden megváltozott. Eleinte mentünk el 4-esben (én meg a párom és ők), de később lemondta az ilyen talikat. Viszont akkor csak annyi volt, hogy elfoglalt. Most meg.. Megvettem már a ruhát az esküvőre, félre van rakva szép kis összeg nekik, de elment az egésztől a kedvem. Párom is mondta, hogy így nem érdemes menni, de féltem, hogy csak mi gondoljuk így..
2014. júl. 20. 17:16
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ezt kell írjam, de a jelek szerint ez a liba csak a VOLT a legjobb barátnőd. Én a helyedben nem mennék el az esküvőre - igaza van a párodnak! -, mert az csak ürügy, hogy valaki ilyen tahó legyen, hogy nem képes semmit sem válaszolni olyan fontos kérdésekre, amelyek lényegesek NEKED és a párodnak.


Azért annyira nem kell megkergülni egy esküvő miatt, hogy oda sem figyeljen valaki a legjobb barátnőjére!


Sirasd meg azt a barátságot, és felejtsd el. És komolyan felejtsd el, mert ilyenfajta "barátnő" majd akkor fog újra jelentkezni, és a nyakadra mászni (ha hagyod), amikor sz_rban lesz és kell neki egy váll, ahol kisírhatja magát. Te nem számítasz neki, sajnálom, de ez nyílvánvaló.


Nagyon sajnállak, nekem is volt ilyen "legjobb" barátnőm, aki nagyon megváltozott és nagyon rossz irányba.


Szerintem mondjátok le az esküvőt, fogjátok azt a pénzt a pároddal és menjetek el valahova, valami szép helyre pihenni, lehetőleg akkor, amikor az az esküvő van, hogy még véletlenül se tudjanak megalázni azzal, hogy az utolsó percben lesz rátok "óóóóóóóóóriási szükség".


A ruha pedig remekül fog mutatni rajtad pl. egy színházi esten. :)

2014. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!