Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sok nő/lány miért nem marad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő/lány miért nem marad meg a realitás talaján?

Figyelt kérdés

Épp egyik nap lettem figyelmes kolléganőim csevegésére. Két 20-23 közötti leányzó csevegett arról, hogy mekkora is lesz az esküvőjük, mennyi sok embert kell meghívni majd, stb.

Az egyik 2-3 hónapos kapcsolatban van, fél éve még más "élete párja" volt, a másik lány talán valamivel régebb óta van együtt a fiújával, viszont ők sem élnek együtt, még tervben sincs.

Az ilyenek mit éreznek, ha már az esküvőjükön agyalnak, miközben belátható időn belül esélyük sem lesz rá?

Ne is említsem azt a kolleginát, aki pár hónapja a jövő tavaszi esküvőjét tervezte, már a fotóst is le akarta foglalni, miközben menyasszony sem volt, és azóta párkapcsolata sincs...


2014. júl. 28. 13:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
58%

Ezzel a kérdéssel nem fogod megváltani a világot, kérdező, sem egyes nők gondolkodásmódját megváltoztatni. Akkor sem, ha mindenkit lepontozol.

Nem lehet mindenki olyan, mint Te. És attól, mert Te máshogy látod, nem leszel jobb, csak más.

Amin nem tudok változtatni, abba nem ölök energiát.

2014. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit, nem is szokásom. Senki nem akarja megváltani a világot, nők terén meg aztán végképp nem. :D

Csak nem gondoltam, hogy ez ennyire általánosan elfogadott dolog.

Mindegy, hát akkor tervezzék tovább a nők az esküvőjüket az aktuális pasijukkal, hál' Istennek nekem ilyen problémám nincsen.

2014. júl. 28. 14:24
 23/23 anonim ***** válasza:
86%

Nezd, amikor en 20 eves voltam, en is kiralylanyruha-7emeletes torta-a fel vilag legyen ott buvoletben eltem. Akkor is,a mikor nem volt pasim. Szerintem rengeteg no szeret ilyenrol almodozni.

Aztan amikor megtalaltam az igazit, az elso percben tudtam, hogy semmi kulsoseg enm szamit.

2014. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!