Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire elterjedt Magyarorszá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elterjedt Magyarországon ez az esküvöi elsö tánc?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch? V=8BChorsTZ0c(nézd végig a videot)

nekem nagyon bejön.


2010. jan. 16. 07:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

szénné röhögtem magam, olyan erőltetett és suta az egész... alig bírtam nem kommentelni. de azért ennyire nem leszek suttyó, hogy leoltom őket direktbe...

a JK wedding dance sokkal jobb, természetesebb :)

2010. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"Mint irtam, nem tartottunk ilyen felhajtást és - JÓL FIGYELJ - éppen ezért nem is megyünk semmilyne lakodalom és hasonlóba."


Hála isten, 1 ünneprontóval kevesebb.

2010. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Szerintem iszonyat aranyosak! :) Nekünk októberben lesz majd (:D) az esküvőnk, de én szeretem a giccses dolgokat!!! És csak olyan emberek lesznek meghívva, akik fontosak nekünk! És szeretnek minket a giccses/suta táncunkkal/dolgainkkal együtt!!! :D
2010. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Hát na!Igen mostanában már van nyitótánc!Hogy ki mikor kezdte el ezt átvenni és honnan az szerintem teljesen mindegy!Ha úgy gondolod legyen nyitótánc!
2010. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Szeretnék ellent mondani annak hogy Amerikát majmoljuk az első tánccal. Budapest melletti sváb településen élek. Mivel már elmúltam 30, volt szerencsém részt venni néhány esküvőn mifelénk. Nálunk az a szokás "járja/járta" hogy az első táncra a menyasszont az édesapja/keresztapja kéri fel, majd egy-két lépés után "jelképesen" átadja őt a vőlegényének, illetve ekkor már férjének - és így táncolnak ők tovább, majd kicsivel később az első táncba bekapcsolódnak (azzal hogy ők is elkezdenek táncolni) a szülők és a vendégek is. Nálunk (és régebben) annyira nem kell, vagy kellett erőltetni a tánctanulást, hiszen rendszeresen voltak/vannak bálok ahol ezt a tudást el lehetett sajátítani. Az hogy a párok a mai világban ezekből (mármint a táncos, zenés helyre járásból - és ugye most nem a disco-kra gondolok) kimaradnak, sajnálatos tény, a mozgáskúltúra hiányát próbálják a táncórákkal pótolni - több-kevesebb sikerrel. Véleményem szerint kedves tőlük hogy próbálkoznak, kedves a vendégektől hogy végignézik és megtapsolják őket, ha már megdolgoztak azért a verítékes pár percért. Nekünk 2009.07-ban volt az esküvőnk, nem vittük túlzásba az "első táncot" - táncoltunk egy bécsi keringőt, minden koreográfia nélkül és jól éreztük magunkat. :)
2010. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
ma 20:39-es: ahogy te irtad, az azért egészen más, mert ott csak pár taktust táncol a pár egyedül és nem ilyen - milyen táncok léteznek - bemutatót tartanak. A leirt szokásnak van értelme - az apuka átadja a menyasszonyt a férjének, és ez a jelképes részt nézik a vendégek, de utánna mindenki bekapcsolódik a táncba és nem csak nézöközönség.
2010. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Igen, tulajdonképpen ezzel a majomkodással van a nagyobb probléma, nem a tánccal. Nagyon kínos, amikor az evolution dance-et tanulja meg a pár, és 6-7 percen keresztül "vicceskednek", mintha baromi jópofa lenne, és mintha még senki nem ismerné. könyörgöööm...
2010. jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, h még egy esküvőn is már ilyen külföldi, nyugati sz@rokat nyomatnak és ilyen minősíthetetlenül ugrándozna hozzá.Nem értem miért kell ilyen amerikai divatokat átvenni, helyettesítve vele a gazdag hagyományainkat.Amerikának is vannak szép és jó oldalai, de kulturálisan egy trágyadomb..de a lényeg, h azt gondolja a pár, h ezzel menő és jópofi pff Egyszerűen méltatlan egy esküvőhöz, közönséges, olcsó, erőltetett,nem illik az alkalomhoz...

Amit pedig valaki belinkelt ide, az a JK wedding dance, abból is látszik milyen Amerika...és ez a borzalmas bohóckodás tapssal kísérve(!), mindez a TEMPLOMBAN!!! :OO

Még jó hogy nem estek le az ikonok a falról....de ilyesmit kell utánozni, hát gratulálok...

2010. jan. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nekem az a legnevetségesebb, hogy szemmel látható, hogy a pár éppen csak hogy megtanulta ezt az összeállitást, de egyébként nem tud táncolni. Álandóan a lábukat nézik, észrevehetöen számolják magukban a lépéseket - aki ennyre kezdeö, az ne akarja a nagy sztárt játszani.

Az meg, hogy a nö állandóan húzgálja vissza a ruháját, hogy ne csússzon le a melléröl, végképp gusztustalan.

2010. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Nádszálkisasszony ***** válasza:

Kérdésedre válaszolva, szerintem elterjedt. Aranyos, jópofa dolog ha az ifjú pár odafigyel néhány dologra, nem úgy mint ebben a videóban.


Nem akarok okoskodni, vagy másokat lehúzni de ez a tánc nagyon gagyi volt. Látszott rajtuk, hogy erőltetett, keveset gyakorolták, a lépéseket sem tudták, mert állandóan a lábukat nézték. Szerintem a koreográfia is borzalmas volt, de ez a tánctanár hibája.


Jópofa "szokás" az esküvői tánc, de ha valaki ilyet akar nézze meg jól, hogy ki fogja betanatítani és figyeljen oda arra, hogy ne legyen 6 perc, mert egy baromi hosszú nézőként, másfelől meg ha ennyire botlábúak főleg ne legyen 6 perc, elég a fele is. Plusz egy dolog: csak nekem szúrja a szemem, hogy minek kell rokizni esküvői ruhában? :D


Ez egya jó tánc, ezt nézzétek meg: http://www.youtube.com/watch?v=d4bXzyLRV4A

2013. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!