Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez érthető, hogy picit rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez érthető, hogy picit rosszul esik nekem?

Figyelt kérdés

Pár hete volt az esküvőnk. Minden szuperül alakult és mindenkitől pozitív visszajelzéseket kaptunk.

Az esküvő nagy részét az én apukám és a párom szülei állták,mivel ez nálunk egy családi hagyomány, a másik meg az,hogy ezzel szerettek volna segíteni nekünk, mivel nekünk még nagyon nem volt meg rá a keretünk.

Most jön a lényeg:azt tudni kell,hogy nekem elváltak a szüleim már több,mint 10 éve,viszont baráti a kapcsolat a szüleim között és mindkettőjüknek van élettársa.

Igazából a furcsa az egészben az,hogy az én anyukám nem járult hozzá semmihez sem az esküvőnkhöz,se nem kaptunk tőle nászajándékot sem. Itt most nem arra gondolok,hogy 100 ezreket kellett volna odatolni nekünk,mert nyilván nem is várjuk el ezt tőle,csak azért jól esett volna valami,mondjuk egy fazék stb. Szóval valami apróság is megtette volna,de semmi. Na most ugyanez a helyzet a húgommal és a párjával,hogy tőlük sem kaptunk semmit,egy lapot sem,hogy sok boldogságot. Ez számomra annyira meglepő...már csak azért is,mert elváltak a szüleim és emiatt ugye egyáltalán nincsenek közös kasszán,tehát amit apum adott az esküvőbe az szerintem nem egyenlő azzal,hogy azt anyumtól is kaptuk. Szóval a lényeg,hogy nem vágytunk volna nagy dolgokra,csak jólesett volna,ha legalább hozzánk "vágnak" egy sok boldogságot lapot.


Mi a véleményetek erről?



2014. aug. 27. 13:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék,hogy anyumék nem élnek luxusban,de azért egyáltalán nem kell nélkülözniük,cipőben is 20-50 ezer forintosat szoktak venni. Szóval csak azért írom,hogy nem szegények,hogy egy képeslapra se telljen.
2014. aug. 27. 13:22
 2/14 A kérdező kommentje:
Jah és mielőtt kérdeznétek,nem vesztünk össze velük,teljesen rendben van a kapcsolatom anyummal,hetente látogatjuk őket.:)
2014. aug. 27. 13:23
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
nekem azért furcsa ez, mert attól, hogy a szüleid elváltak, te még ugyanógy mindkettejük lánya vagy és mindekét szülő adja férjehez a lányát. Legalábbis felénk az elvált szülők is ugyanúgy megosztják a lagzi költségeit, mint ha nem elváltak lennének.
2014. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Ne legyenek elvárásaid a másik ember felé, és akkor nem csalódsz bennük :)


Anyukád és a testvéredék el sem jöttek egyébként?

2014. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Finoman utalhatsz rá, hogy miért gondolták ezt?
2014. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Dehogynem ott voltak,még szép.
2014. aug. 27. 13:25
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen felesleges ezen agyalnod.Semmi nem fog változni.Nem tudom te hogy vagy vele de ha akkor nem adtak semmit akkor most már ne is adjanak pár hét elteltével.Tudom nem ezt írtad de ezen szerintem kár rágódnod.

Foglalkozz a férjeddel,legyetek Boldogok!

2014. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es igazad van,meg igazából szóba sem szeretném ezt hozni nekik. Valószínű,hogy nem elfelejtettek adni,hanem nem akartak. Én meg magamat nem szeretném kínos helyzetbe hozni emiatt. Persze túlteszem magam rajta,csak kicsit meglepett a dolog...
2014. aug. 27. 13:33
 9/14 A kérdező kommentje:
Meg a másik az,hogy azt is tudni akarta,hogy ki mennyit adott,mert kíváncsi rá. De ha úgy vesszük ez is lehetett volna a mi titkunk,de ahogy ismerem ezen is megsértődött volna,ha nem osztjuk meg vele és valamiből kihagyjuk.:)
2014. aug. 27. 13:37
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Mi is elváltunk a férjemmel, a lányom is az esküvőjét tervezi, de számomra elképzelhetetlen lenne, hogy anyaként ne járuljak hozzá a költségekhez. Mi több, már a szervezésnél belekalkuláljuk, hogy ki hogyan bírja állni a kiadásokat. Én anyaként nagyon szégyellném magam, ha a saját lányom esküvőjén úgy vennék részt, hogy nem járultam hozzá semmihez.
2014. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!