Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez érthető, hogy picit rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez érthető, hogy picit rosszul esik nekem?

Figyelt kérdés

Pár hete volt az esküvőnk. Minden szuperül alakult és mindenkitől pozitív visszajelzéseket kaptunk.

Az esküvő nagy részét az én apukám és a párom szülei állták,mivel ez nálunk egy családi hagyomány, a másik meg az,hogy ezzel szerettek volna segíteni nekünk, mivel nekünk még nagyon nem volt meg rá a keretünk.

Most jön a lényeg:azt tudni kell,hogy nekem elváltak a szüleim már több,mint 10 éve,viszont baráti a kapcsolat a szüleim között és mindkettőjüknek van élettársa.

Igazából a furcsa az egészben az,hogy az én anyukám nem járult hozzá semmihez sem az esküvőnkhöz,se nem kaptunk tőle nászajándékot sem. Itt most nem arra gondolok,hogy 100 ezreket kellett volna odatolni nekünk,mert nyilván nem is várjuk el ezt tőle,csak azért jól esett volna valami,mondjuk egy fazék stb. Szóval valami apróság is megtette volna,de semmi. Na most ugyanez a helyzet a húgommal és a párjával,hogy tőlük sem kaptunk semmit,egy lapot sem,hogy sok boldogságot. Ez számomra annyira meglepő...már csak azért is,mert elváltak a szüleim és emiatt ugye egyáltalán nincsenek közös kasszán,tehát amit apum adott az esküvőbe az szerintem nem egyenlő azzal,hogy azt anyumtól is kaptuk. Szóval a lényeg,hogy nem vágytunk volna nagy dolgokra,csak jólesett volna,ha legalább hozzánk "vágnak" egy sok boldogságot lapot.


Mi a véleményetek erről?



2014. aug. 27. 13:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok


Megértem kérdező,hogy rosszul esik.Tudom miről beszélsz.


Ne foglalkozz vele, csak ismételni tudom magamat.A férjeddel foglalkozz,ne azt lássa,hogy elvett te meg ilyenen tépelődsz....még a végén azt hiszi ennyire anyagias vagy(persze nem de na...)

Tudom rossz ez most neked,de tedd túl magad rajta.

2014. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy mivel mint mondtad, baráti közöttük a viszony, akkor ők ezt egymás között lebeszélték? Én ezt tartom elképzelhetőnek, húgodék meg csak szimplán udvariatlanok.
2014. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthető, hogy rosszul esik.


Ellenben azért itt lehetnek olyan dolgok, amikről nem tudsz (nem mondom, hogy vannak, csak azt mondom, lehet). Például lehetséges, hogy a szüleid megegyeztek a költségek elosztásában, csak nem tudsz róla, hogy anyukád pénze is benne van.


A húgod hány éves? Csak azért kérdezem, mert amikor még nem volt keresetem, csomószor nekem közöm sem volt a nászajándékhoz, csak a szülők úgy kezelték, mintha én is adtam volna. Ha nincs feltüntetve, simán gondolhatták rólam és a páromról is, hogy eljöttünk, és egy lapot se adtunk, hiszen külön nem is tettük meg, csak egy nagyobb egész részeként.

2014. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%

Érthető, és bizonyára nem picit esik rosszul. Ne szépíts.


Javaslom, ezek után gondolkodj el azon, hogy anyáddal és a testvéreddel milyen lesz a további kapcsolatod. Ha velem ezt tették volna, én először is alaposan megmostam volna a fejüket, másdoszor is ez lett volna az utolsó, hogy szóba állok velük.

2014. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!