Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő lesz, mit adjunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő lesz, mit adjunk nászajándékba?

Figyelt kérdés
A pár kis esküvőt tart,a 2 gyerek lesz a 2 tanu.szulők,testvérek,rokonság nem lesz ott.esküvő utan lesz egy kis közös kaja,aztán annyi.mit lehetne adni nászajándékba?Férjem anyukája s nevelőspja házasodik.mi 29,ok 50 közeliek.most újítják fel s kakasukat,minek örülnének.(egy dolgot tudok de az megvehetetlen.anyós egészsége.)tudtok adni vmi egyszerű ötletet?2 kisgyerekunk van.nekem fáj kissé hogy nem lehetünk ott de ez van.ajándékot attol még illene adni.
2014. szept. 7. 23:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
A legtisztább az lenne, ha egyszerűen megkérdeznétek, hogy mire van szükségük, mit szeretnének.
2014. szept. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

ha felújítanak, akkor lehet venni utalványt.

én nemrég éttermi utalványt adtam ajándékba.

azt nem kell rakosgatni, nem foglalja a helyet, és lesz nekik egy örömteli estéjük.

2014. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Valasz. Ne verjük magunkat költségekbe,semmi.neki(anyós nak ha meggyógyulna az lenne,meg a 2 gyönyörű unoka épp eleg)szeretem de nehéz kitalálni...1 hónap múlva lesz az esküvő .
2014. szept. 7. 23:14
 4/26 A kérdező kommentje:
Már csak a húga szobája van s kész.ez csak egy bútor amit csinaltatnak.pénz hiányban nem szenvednek.jelképes valamire gondolunk.
2014. szept. 7. 23:16
 5/26 anonim ***** válasza:

Mennyi lenne rá a keret?

Mert pl egy wellness hétvége sose árt. Vagy egy pár alkalmas masszázs bérlet.

2014. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan betegsége van Anyósnak amik ezt nem teszik lehetővé.ezert házasodnak csak szerintem,hogy az élettársa is örököljon ne csak a fia (meg a tesója s az édesanyja.meg a Férjem feltesoja)
2014. szept. 7. 23:21
 7/26 A kérdező kommentje:
Egyébként kb 6/10 ezer.most olvastam a digitális képkeret ötletet.vagy egy cewe fotó könyv?rolunk?
2014. szept. 7. 23:23
 8/26 anonim ***** válasza:
Én pénzt szoktam adni ajándékba, hacsaknem mondják meg mit szeretnének, esetleg mellé valami jópofa kis ajándékot.
2014. szept. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%
a szerintem az ajándékötleteid nem jok. digitális képkeret, fotokönyv rolatok...hm. felesleges, porfogo..stb. remélem kapsz hasznos ötleteket majd itt, egyébként én is egy wellnes hétvégét ajándékoznék, vagy egy-egy masszázst.
2014. szept. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Digitális képkeret tel mi a baj?egy olyan párrol van szó aki elég jol eleresztett pénzzel.szerintem.sajna az egészségügyi dolgok nen engedik a masszázst.de tuti élveznék.. Főleg anyós
2014. szept. 7. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!