Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő lesz, mit adjunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő lesz, mit adjunk nászajándékba?

Figyelt kérdés
A pár kis esküvőt tart,a 2 gyerek lesz a 2 tanu.szulők,testvérek,rokonság nem lesz ott.esküvő utan lesz egy kis közös kaja,aztán annyi.mit lehetne adni nászajándékba?Férjem anyukája s nevelőspja házasodik.mi 29,ok 50 közeliek.most újítják fel s kakasukat,minek örülnének.(egy dolgot tudok de az megvehetetlen.anyós egészsége.)tudtok adni vmi egyszerű ötletet?2 kisgyerekunk van.nekem fáj kissé hogy nem lehetünk ott de ez van.ajándékot attol még illene adni.
2014. szept. 7. 23:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ne nevettess már, hogy 2 ötven évesnek nincs legalább 3 pezsgőspohár-készlete...
2014. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
szerintem is snassz...
2014. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Mondjuk inkább az elsősorban a baj vele amellett, hogy snassz, hogy felesleges is, és süt róla, hogy "nesze itt egy darab szar, nektek úgyis több pénzetek van, minek költsek rátok"...

Saját anyósom - a férjem szemével nézve ÉDESANYÁM és nevelőapám esküvőjére azért... hát annyit adnék, amennyit csak tudok, és ha tárgyi/élmény jellegű dologban gondolkodom, akkor a legjobbat, ami tőlem telik...

2014. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
45 ,47 évesek.még gonfolkodz
2014. szept. 11. 09:16
 25/26 anonim ***** válasza:
egy kis off, anyos 45 éves, ti meg 29? ez se rossz..
2014. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Bocsánat megfiatalitottam.20evesen szülte a Férjem,most 50 lesz.
2014. szept. 11. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!