Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan és mivel telt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mivel telt az esküvő előtti napotok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 16:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Olyan távolinak tűnik, pedig csak tavaly júliusban volt. :)

Korán keltem, a családommal elmentünk a templomi oltárdíszért meg a mézeskalácsokért, majd délelőtt feldíszítettük a templomot és délután az étterem egy részét. Este 8 körül értünk haza, sajnos a férjemnek dolgoznia kellett még előző napon is, így nem is látta csak a lagzin a dekorácót. Este még szőrtelenítettem, és kb. hajnali fél 1-ig gyakoroltuk 1-2 feles mellett a nyitótáncot a tanúinkkal. Nem voltam másnap túl kipihent, de az aznap este készült videót és az azzal járó élményeket nem adnám semmiért! (Anyukám felvette ahogyan próbáltuk a nyitótáncot, és még éjfélkor változtattunk a koreográfián.) :)

2014. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, igen, megtartottuk.
2014. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Délelőtti órákban barátnőm és a pasija odaszállították a tortákat az étteremhez, ott betetettük őket a hűtőbe. Utána elmentünk moziba a ma már férjemmel, megnéztük a Csizmás kandúrt (Tudod, a Shrekből a macskával:)


Utána mentünk az átmeneti szállásunkra (nem otthon voltunk hanem Budapesten mert féltünk hogy esetleges hóesés miatt lekéssük az esküvőt), 18+ -os activity-ztünk kettesben, este együtt zuhanyoztunk, utána szeretkeztünk, majd aludtunk. :)

2014. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Rohangáltunk:)


Akkor kellett mindent a helyszínre vinni, ( nem étteremben volt)megneztem a berendezest, akkor jöttek anyósomék, az ültetésrendet ekkor csináltuk meg


A legnagyobb bajom az volt, h volt aki lemondta, és ezt előző nap este közölte úgy, hogy eljott 2 gyekkel, és velük kellett volna foglalkoznom

2014. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A mi lakásunkban aludtak vendégek így takarítottam, meg kitapétáztam az előszobát..
2014. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ajándék sütiszívecskéket csomagoltunk 2 barátnőmmel, vasaltam, cipőt pucoltam, előkészítettem a csomagot, amit vittem magammal az étterembe, műkörmösnél voltam, hajat mostam, ilyesmik. A férjem és 1 barátja behordták a süteményeket és az italokat a vacsi helyszínére, jó sok kanyar volt, több órába telt. 6 körül megnéztük a dekorációt, aztán hamar lefeküdtünk alukálni. Ja és elpróbáltuk még párszor a nyitótáncunkat. Az egész nap izgulósan telt el, mintha a diónyi gyomromban ezernyi pillangó repkedne. :D
2014. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 rmis válasza:
Ivással :)
2014. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Intéztünk egy új helyet, mert amit elintéztem, azt egy

héttel az esküvő előtt lemondták, így se kaja, se hely.

A kedvesem saját magát intézte, én meg a kellékeket.

Ő ruha, smink, köröm, haj, ilyesmik... én hely, enni, innivaló. Mentem a 16 láda sörömért, és a szódáért. (Borvidéken lakom...)

2014. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!