Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hogy vettétek fel a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vettétek fel a kapcsolatot a szolgáltatókkal? Mi ez a "divat", hogy nem válaszolnak?

Figyelt kérdés

A legtöbben ugye kérik, hogy írj emailt. A legtöbb helyről 1-2 napon belül érkezett a válasz. De most pl. két helyről is több, mit 2 hete várok. Felhívtam őket, egyikük "elfelejtett" válaszolni, hogy már foglalt, a másik meg szabad, de sok a dolga, majd ír... hogy lehet így hozzá állni?! Vagy csak nekem van ilyen szerencsém? Mennyi időt kell várni egy árajánlatra normál? Én vagyok türelmetlen? Most is negyedik napja várok egyre. (Én azt gondoltam1-2 nap alatt tud mindenki ajánlatot adni, esetleg írni, hogy bocs nem érek rá.) Nekem viszont nem áll szándékomban senkit zaklatni. Ha nem kell a pénzem, akkor nem kell.

Ti talalkoztatok ilyesmivel? Vagy kezdjem el hívogatni őket?


2014. szept. 28. 09:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a vőféllyel jártunk hasonlóóóan :D


Akit eredetileg szerettünk volna, már foglalt volt (júliusban, jövő augusztusra). Így kicsit keresgéltem és láttam, hogy van egy vőfély, aki vőfélytalálkozókat szervez, gondoltam, akkor csakis jó lehet. Találtam róla videót, oké. De nem volt se egy elérhetőség, se egy név, csak egy becenév. Egyik helyen egy cikkben írta, hogy hova valósi, így fb-on elkeztem keresgélni, vannak-e odavalósi ismerőseim. Jelentkezett egy csaj, aki megtudta az illetőnek a becsületes nevét, mást nem. Aztán két nap múlva jelentkezett valaki aki kinyomozta, hogy a felesége odavalósi, ő viszont nem. De van egy ismerőse aki odavalósi, mint a felesége :D Másnap már volt telefonszámom :D


Végül megegyeztünk. Jövő héten találkozunk.

2014. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!