Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Árérzékeny esküvőt szervezünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árérzékeny esküvőt szervezünk 2015-re. Olyan HELYSZÍNEKRE/KONCEPCIÓKRA várok Tőletek javaslatokat, ahol mindent megcsinálnak egy kézben és van ott szállás is, és 1M Ft-ot összességében nem haladja meg nagyon. Ötletek?

Figyelt kérdés

Eljegyzés 2013-ban volt, jövő ilyenkor már a családalapítás lennea cél, addig pedig praktikus lenne egy "rendes esküvő"-t is tartani.


Sajnos amit az elmúlt 1 hónapban találtunk, mind-mind összességében meghaladja a lehetőségeinket, zsákutcának ígérkeznek az utak, amin próbálunk elindulni.


Nagyságrendileg 70 felnőtt és 20 gyermek vendéggel kell számolnunk, hallottam olyan példáról is, hogy a vendégek szállásával együtt valamilyen kastélyban beleért a pár 1M Ft-ba. Budapesten, vagy valamiyen jól megközelíthető vidéki helszínen (nem falusi, tanyasi) szeretnénk egy megfizethető, modern hangulatú, egyszerű bulit rendezni, mulatós zene és templomi szertartás nélkül. A rokonok szállása képezheti külön ajánlat részét.


Nem szorulok rá buta és kötekedő kérdésekre, vagy a fogalmazásmódom javítgatására! (akinek inge, öltözhet)

2 diplomás, vezető beozstásban dolgozó nő vagyok, a kérdésemre tessék értelmesen válaszolni, nem bármit is kritizálni abban, hogy mit nem írtam le, vagy miért úgy, ahogy.



2014. okt. 15. 10:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.


Én itt találtam rájuk:

[link]


Itt kedvezményes áron hirdetik, ha igényelsz ilyen kártyát, de ahogy beszéltem velük kártya nélkül is ezeket az árakat hozták ki.

2014. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia! Budaörsön van egy hely, ahol a vacsora + éjféli menü korlátlan italfogyasztással, dekorral kijön 800 ezerből (a gyerekeket 12 év alattinak, 50% kedvezménnyel számolva) és helyben van szállás lehetőség is. Nem ismerem őket, le kell csekkolni, de lehetőségnek jó.


[link]

2014. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nekünk a pomázi Teleki-Vattai kastélyszállóban volt, kb. pont ekkora méretre tökéletes.

A hely jellegéből adódóan dekorációra szinte semmit nem költöttünk. Az ételekre egy szó panaszom nem lehet, a szállás részben az emeleten, részben egy sétatávolságon belüi szálláson megoldható, nem sztárolom tovább, nézzétek meg:

[link]

Tudnak ajánlani szinte mindenre helyi alternatívát, amik nem drágák.

2014. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ja, a pomázi helyszínhez extra, sok gyerekhez: játszótér van az épület oldalában. Nálunk ez volt az i-re a pont. :D
2014. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Kedves 10. és 12. Válaszadó!


Köszönöm szépen a javaslatokat, igyekszem nem elfelejteni, hogy este mindenkepp csekkoljam le őket otthon! ;)


A szállást nem feltétlenül akarjuk mi kifizetni a rokonoknak, mi is voltunk mar nem egy "önköltségesben", meg állítólag ma ez mar nem elvárás a vendégek részéről.


Szóval köszi mégegyszer, majd megnézem őket!

2014. okt. 16. 07:28
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha a szállást nem Ti fizetitek, akkor ki fogtok jönni. A kaja+pia (italcsomagban, vagy fogyasztás szerint is) 10-12ezer/fő, a gyerekek 50%osan esznek általában 6 éves kor fölött. Szóval fog maradni másra is. (A dekor sokszor benne van a hely"csomagjában".) Bocsi, h nem konkrétumot írok, csak azt akartam leírni, hogy annyira nem irreális, kb 1,2ből, 1,3ból lesz meg a ruha+fotós+hely+zenekar, ha nem a legdrágábbakat találjátok meg.
2014. okt. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
2014. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Modern jive fanatik!


Köszönöm a javaslatot, képeken tetszik a helyszín, jók a szobaárak, kérek is tőlük ajánlatot!


Köszönöm! :)

2014. okt. 20. 09:48
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekünk most nyáron volt 100 fős esküvőnk (csak 93-an jöttek el a vacsorára is) itt: [link]

950.000 ft volt a vége díszítéssel, terembérléssel, vacsorával, italokkal együtt. Bár a szállást a vendégek maguknak fizették, akik kértek szobát, mi csak lefoglaltuk nekik. Házi süteményeket vittünk, amit a család sütött, és nem kértünk éjféli vacsorát, mert a megmaradt sülteket rakták ki a süteményes és italpult mellé vacsi után, onnan lehetett csipegetni egész éjjel. Hajnali 5-ig buliztunk, szuper volt a kiszolgálás, minőségi a kaja.

Bár nem egy extra helyszín, ha teraszt és kerthelyiséget is szeretnél, akkor ne ezt válaszd, de én csak ajánlani tudom!

2014. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. jan. 8. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!