Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő az első találkozás napján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő az első találkozás napján?

Figyelt kérdés

Augusztus 11-én van az évfordulónk, erre a napra szeretnénk az esküvőt is.

Ekkor találkoztunk először személyesen is, szóval ez olyan fontos nap.


Logikus az esküvőt erre a napra tenni?


2014. okt. 16. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%

Ha még nem is találkoztatok milyen évfordulótok van?

Még házasodni sem logikus így.

2014. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Végül is miért ne? Viszont attól is függ, kik a meghívottak, mert ha kevesen lennétek, akkor nem gáz, viszont ha hétköznap van az esküvő, gondolni kell azokra is, akiknek emiatt szabadságot kéne kivenniük, nem biztos, hogy ki kéne velük vetetni, szóval inkább lehetne a naphoz közeli hétvégén az esküvő...
2014. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
első, szerintem félreértetted....aug 11én találkoztak, nem most, nem aznap házasodnak. hanem,mondjuk megismerkedtek 2010 aug. 11én, esküvő 2015 aug 11...
2014. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a napjára, hanem az évfordulójára gondolt az illető. Logika: annyira senki nem lehet hülye, hogy az első találkozás napján a cukrászda/mozi valamelyike helyett a legelső útja a templomba, vagy az anyakönyvvezető elé vezessen...
2014. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is az évfordulónk napján tartjuk. Senki nem háborodott ezen fel.


A páromnak meg nem kell új dátumot megjegyeznie :P

2014. okt. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Én biztos nem tartanám hétköznap, de ez én vagyok :) Én párom születésnapját lőttem be dátumválasztásba mert imádom a májust, de mivel 11 hétköznap ezért 16-án lesz.
2014. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Aug. 11 2018-ban lesz először szombat, 2017-ben péntek. Gondolom a következő évben, v 2016-ban gondoltátok

Nem tuti, hogy akkor mindenki ott tud lenni, mert ez 2 nap szabadságot jelent (aznap és másnap pihenő). A távolabbi rokonoknak még macerásabb. De romantikus elképzelés. Viszont könnyebben találtok szolgáltatókat, mert kevésbé lesznek foglaltak és lesz, aki kedvezményt is ad.

2014. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fotóztam már csütörtöki, sőt szerdai esküvőt is, az egyiknél miattam tették át (hozzám ragaszkodtak és a péntek-szombat már foglalt volt) a másiknál pedig az évfordulójuk dátumához. Abból a szempontból kevésbé szerencsés, hogy a násznép tagjainak ilyenkor (ha hétköznapra esik) szabadságot kell kivenniük, viszont a szolgáltatók többsége hétköznap valószínűleg kedvezményes árral dolgozik (esetleg az nem akinek így is annyi munkája van, hogy beleszakad). Nektek kell eldönteni, hogy a násznépet kiteszitek-e ennek, ha igen, valószínűleg olcsóbb lesz és <szerintem> tök romantikus, hogy a dátumhoz így ragaszkodtok. :)


Sok boldogságot!

2014. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na de nem is mindenki dolgozok hétfő-péntek napközben beosztásban

..

2014. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De legalább annyian dolgoznak így, mint akik nem, így jó eséllyel a násznép egy részének ez probléma.
2014. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!