Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy esküvőn soknak számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy esküvőn soknak számít a 13. 000 Ft/fő, ha az alábbiakat tartalmazza?

Figyelt kérdés

2 fogásos vacsora, délután 5-től hajnal 5-ig italfogyasztás (rövidekkel együtt), szállás.

Dekorációért sem kérnek pénzt és terembérlet sincs.

A hely 40 km-re van Budapesttől (budapestiek vagyunk).


2014. okt. 20. 15:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%
Két fogásos vacsora az semmi.
2014. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, szerintem se drága, csak párom volt bizonytalan, mert ez volt az első amit találtunk és nem tudtunk mihez viszonyítani. Egyébként akit érdekel, erről a helyről van szó és még érvényes a kupon: [link]
2014. okt. 21. 08:42
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Ez kb. a reális ár 2/3-a, fele. A BónuszBrigád meg azért klassz hely mert egy ilyen után a kedvezményt adó, lehúzhatja a rolót. Soha nem térül meg neki az a kedvezmény amit a BónuszBrigád kedvéért adott, viszont elkönyvelik olcsójánosnak és a reális árat nem lesznek hajlandók kifizetni.
2014. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A teljes ár amit itt a kuponon írnak, vagyis a 25-26 ezer Ft egyébként sem reális ár, ez az egész nem ér többet 15-16 ezer Ft-nál. Kicsit olyan, mint a Tesco féle "felértékeljük mielőtt leértékeljük". Ha megnézed, összeadod a weboldalakon levő árakat külön külön, igaz, hogy többre jön ki mint 13ezer, de nem 26... Mindenesetre én most örülök ennek, mert mindenki elengedheti magát, aki az esküvőn ott lesz, nem kell azzal foglalkoznia mennyit eszik-iszik és hogy megy haza :)
2014. okt. 21. 21:33
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézzétek meg személyesen a hely állapotát mielőtt foglaltok, mert a BónuszBrigádon sajnos már sikerült szállást foglalnom omladozó kastélyszállóba :(
2014. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A reális az 10k(kaja)+4k(pia)+3k(desszertek és torta)+5k(szállás+IFA)=22k/fő. Ez 16-ért is bitang jó ár lenne, nem reális. Álomvilágban élsz.
2014. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedvezményesen, ha több éjszakát töltesz el ott, akkor 10 a szállás. 3ért nem kajálnál/innál+díszítenél. :D

Nagyon jó ár,szerintem nagyon szép helyen, nagyon klassz panzióban. Most elgondolkodtam, hogy oda menjek nyaralni. :D

2014. okt. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pár évvel ezelőttig Csolnokon laktam, most is csak pár km-re onnan, de heti rendszereséggel járok vissza. Sok esküvőt tartanak itt, meg nagyobb szabású családi ünnepeket. Jól főznek és tényleg így néz ki, ahogy a képen. Előtte az időponttal kapcsolatban érdeklődnék, mert sokszor áll ott csomó autó. Az árhoz viszont nem tudok hozzászólni, mert rég volt már esküvőm. Bár szerintem 130 főre nincs szállás a Pollusban. Erre is érdemes rákérdezni.
2014. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!