Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy haladsz 2015. májusi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy haladsz 2015. májusi esküvőd megszervezésével?

Figyelt kérdés

Nekünk le van fixálva a helyszìn,megvan a menü,a kb. dekoráciò, a fotòs, a kb. vendéglista illetve most levelezek egy esélyes dj-vel.

Elképzelés szinten megvan a torta,a sütemények.

Egyelőre ennyi


2014. okt. 21. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Bár mi április végén házasodunk,gondoltam válaszolok azért. Remélem nem baj.


Nekünk is már megvan a helyszín és a szállás is, a vendégek szállása is rendezve van.A polgárit is már rég lefixáltuk.


Fotós még nincs, illetve a dekoráción gondolkozok én nagyon sokat.Színben van már elképzelés eddig.

2014. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Minden sinen van!

Csak még nincs senki, aki elvegyen...

2014. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
2-es : Nálam is minden sínen van, csak nincs akit elvegyek. :D
2014. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Augusztusi esküvőnkhöz van már: étterem, dekor, zenekar, vőfély, fotós. A többit majd tavasszal intézem.


van elképzelésem a ruháról, csokromról, tortáról.


24-N

2014. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van étterem és fotós, illetve egy decemberi időpontom varrónőhöz, ja meg egy meghívó terv (svg-ben). Szóbeli említés a zenekarnak, hamarosan őket is lefoglaljuk, meg még 1-2 apróság van idénre, a több majd januártól...
2014. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk jövő augusztusban lesz, de azért válaszolok.

-A polgárira az időpontot már 1 hónapja lefoglaltuk.

-Dj-vel én is épp levelezek, ideiglenesen már lefoglaltuk, már csak a személyes találkozót egyeztetjük.

- A lehetséges helyszíneket/éttermeket már végigjártuk, már csak 1-2 helyről várom az árajánlatot, aztán döntünk.

- A fotóssal jövőhéten találkozunk személyesen átbeszélni az elképzeléseinket, valószínűleg le is foglaljuk.

- Dekorációt majd utána szeretném leszervezni, addig is nézelődök, meg persze helyszíntől is függ, hogy végül milyen stílusú legyen.

- Vőfélyt még keresünk, de 2 embertől már kaptam árajánlatot, a héten eldöntjük azt is, hogy ki legyen.

- Ruhát jövőre fogok nézni, szerintem csak március körül (addig szeretnék még fogyni egy picit)


Azt hiszem alakulnak a dolgok, de még nagyon sok minden visszavan. :D

2014. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lányok, le vagyok maradva-én még csak annyit tudok, hogy jövőre szeretnénk-se dátum, se helyszín- "csak" vőlegény.

A kérdés kicsit elkeserített, úgyhogy el is kezdek szervezkedni...

2014. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ne aggódj, ha nem kötődtök feltétlenül dátumhoz, akkor minden oké. Mi nyáron szerettük volna és a páromnak nem volt jó június, július, úgyhogy ezért lett augusztus. Mondjuk az tény, hogy a jó árban levő profi szolgáltatókat hamar lefoglalják. A vőfélyünk augusztusban már fullban volt jövőre, az étterem meg ahol tarjuk már májusban...



Sok sikert. Ruhánk, meghívónk még nekünk sincs. :)

2014. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kérdező, Nektek hányadikán lesz?

Nekünk 23-án. Megvan már az étterem, menü, vőfély, zenekar, fotós (videós). Külföldön élünk, így a süteményeket és a tortát még csak kiválasztottuk, de nem rendeltük meg (februárban megyünk haza, akkor intézzük ezt). A ruhámat magamnak varrom és a dekorációt is mi készítjük. A meghívót már csak le kell adni a nyomdában, mi szerkesztettük meg - bár nem tudom, működik-e így a dolog, vagy inkább ők akarják majd elkészíteni az általunk vitt kép, szöveg és idézet felhasználásával. Félig hagyományos (kikérés, búcsúztatás, ételek, versek, játékok), félig modern (díszítés, színek) esküvő lesz.

A csokrot már kiválasztottam (ez a kedvesem kérése volt), azt is februárban rendeljük meg.

2014. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!