Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyum ötvenes éveiben jár és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum ötvenes éveiben jár és hamarosan újra férjhez megy. Az esküvőre jöhet-e velem a párom, aki velem azonos nemű?

Figyelt kérdés
Huszas éveimben járó fiú vagyok. A család még nem tudja rólam, hogy meleg vagyok. Még az esküvő előtt szeretném elmondani anyuéknak, hogy már 5 hónapja együtt vagyok a párommal. Nem tudom, hogy reagálna, de nem akarok én lenni az egyetlen, aki pár nélkül megy az esküvőre. Mit javasoltok?

2014. nov. 16. 18:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%

Én a másik oldalról közelíteném meg.

Mikor engem mutatott be párom a családnak, az is egy nagy családi esemény volt (nem esküvő, nagypapa 80. születésnapja). Akkor látott mindenki először. Mi ellentétes nemű pár vagyunk, de én baromira kellemetlenül éreztem magam, hogy úgy igazából senkit nem ismertem. Páromnak ráadásul el kellett mennie segíteni, így 10 perc ismeretség után ott maradtam a szüleivel, testvéreivel.

Túléltem, de én jobban örültem volna, ha előbb a szűk családdal ismerkedem meg, és csak utána a nagyszülőkkel, nagybácsikkal, nagynénikkel, unokatesókkal és ki tudja milyen távoli rokonokkal.

Szerintem párodat is kérdezd meg, hogy neki mi a véleménye erről.

26N

2014. nov. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
11%
neked is ugyanannyi jogod van vinni a párodat, mint bárki másnak. szerintem coming outolj előtte, és kérdezd meg, hogy anyudnak oké lenne-e, ha vinnéd a párod. ha azt mondja nem, akkor még mindig dönthetsz úgy, hogy a párod nélkül nem mész az esküvőre.
2014. nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
40%

Mikor lesz az esküvő pontosan?


Amúgy gondolom az is megdöbbenti a rokonokat,ha valaki 50+ akar házasodni:D


De mivel 30 fő lesz csak így nem lesz nagy pletykálás,az a nagyobb "hordáknál" szokott menni:)

2014. nov. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
64%
A párodat pedig hozd el mint jó barátod de semmiképpen ne mond el esküvő előtt.
2014. nov. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
60%
Szerintem az eskuv elott beszeld meg az anyukaddal...
2014. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!