Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik pár éve vagy fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik pár éve vagy fiatalon mentetek férjhez, nem változott azóta meg nagyon a ruhaizlésetek?

Figyelt kérdés

Nekem csak 3 éve volt az esküvőm, de teljesen más (visszafogottabb) ruhák tetszenek azóta.

Nektek is változott, vagy még mindig a ti ruhátokat tartjátok a legszebbnek?


2014. dec. 2. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom mi köze van ennek ahhoz, hogy fiatalon ment-e valaki férjhez. Egy emberi lény ízlése állandóan változik, teljesen más ruhákat hordtam 17 évesen, mint most 25 évesen, és gondolom mást fogok majd hordani 30-40-50-60 évesen. Mert más fog tetszeni. 22 évesen mentem amúgy férjhez, ebből most milyen következtetést tudsz leszűrni? A barátnőm még mai napig nincs férjnél, de mégsem úgy öltözik már mint 3 éve. Abszolút nincs összefüggés.
2014. dec. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 és fél éve mentem férjhez, de eddig nem találtam/láttam még olyan ruhát, ami jobban tetszene annál, mint amim volt.


Nekem a ruha szerelem volt, nem első látásra, mert nem tetszett, mikor mutatta a csajszi a szalonban, de mikor felpróbáltam (ő kérte, hogy próbáljam fel, mert pont akkor készült el vele, mikor megérkeztem próbálni és nem volt kire ráadnia, hogy lássa, hogy mutat, kell e még igazítani rajta valamit)éreztem, hogy tökéletes. Pedig sok mindenben nem egyezett az előre elképzelt ruhákkal.

2014. dec. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 10:11

Nem vesz4ed észre, hogy unagyarról beszélünk? Én is azt mondom, hogy nyilván, nem ugyanaz tetszik 30 évesen, mint 20 évesen.

2014. dec. 2. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én ruhám mai fejjel is vállalható, de az biztos hogy ha most mennék férjhez más fazont keresnék. Leginkább azért mert jobban tisztában vagyok azzal hogy mi áll jól és mi nem.
2014. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mostmár egy ilyesmit választanék, de annó az enyém egyáltalán nem ilyen volt, hanem pántnélküli, mélyen deloltált. Mivel elég nagy mellem van, ez nem volt túl előnyös, sokszor lecsúszott és túlságosan deloltált volt. Mit megadnék, ha visszamehetnék az időben és ilyen ruhám lehetne, annyira tetszik...

[link]

2014. dec. 2. 14:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Én két éve mentem férjhez, de nem változott az ízlésem, nagyon szép és jóminőségű ruhát választottam, amit egy kis aprósággal a személyiségemhez alakítottak.


Nekem is nagyon nagy melleim vannak és igaz, hogy nem szív alakú mély dekoltázsú, de pántnélküli volt a ruha ennek ellenére egyáltalán nem buggyant ki semmi (nem a mell szokott kibuggyanni, hanem aki hájas, annak a hónaalatt és a melle között lévő hájlebernyeg, legalábbis jobb esetben. Rosszabb esetben nem elég jó a ruha, és/vagy nincs rendesen a menyasszonyra alakítva így csúszik és mozog és tényleg a melle van kint.)


Mivel jó minőségű volt a ruha ezért a fűzője kellően tartott és el sem mozdult, pedig elég vad lakodalmunk volt, sok tánccal mindennel.

2014. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!