Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nálatok mióta megszületett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mióta megszületett az első gyerek változott az együttlétek száma?

Figyelt kérdés

Előtte kb. hányszor egy héten?

Most?

Elégnek tartjátok?

Szerintetek mi a normális gyerek mellett/gyerek nélkül?

Az évek során csökken? Vagy nő?


2013. febr. 9. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gyerekek előtt napi szinten szeretkeztünk. Amikor megszülettek a fiaink (ikrek), ez drasztikusan lecsökkent, örültünk, hogy élünk. :) Kellett úgy fél év, mire beállt egy rend, és újra elkezdtünk közeledni egymás felé ilyen téren. Azóta ha nem is napi szinten, de hetente 3-4x együtt vagyunk. Ez mindkettőnknek elég.
2013. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Hát szerintem minden embernek más az igénye ilyen téren!
2013. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előtte 3-4-5 voltunk együtt. Változó volt mert sűrűn változott a munkabeosztásunk.

Fél éves a csöppségünk heti 2-3 vagyunk együtt.

Elégnek tartjuk.

Mindenkinél más a normális. És szintén változó, hogy idő előrehaladtával nő vagy csökken a szexualitás.

2013. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk változó, volt olyan időszak, mikor egy hónapban egyszer szexeltünk (betegség, családi tragédiák, lelki gondok miatt), de olyan is, hogy minden nap akár többször is. Ez a gyakoribb. Mikor terhes lettem, akkor szintén gyakori volt, hogy naponta többször is rámásztam a férjemre, aztán kiderült, hogy veszélyeztetett terhes vagyok, szóval az 5. hónaptól tilos volt a szex, és feküdnöm kellett szinte végig. Már meg voltam bolondulva teljesen, a férjem szintén, alig vártuk, hogy megszülessen a gyerek és elteljen az a 6 hét (bár a szülés után már szexeltünk, csak máshogy...). Azóta minden visszaállt, és bár néha kimarad 1-1 nap, ha nagyon fáradt vagyok a gyerek miatt, vagy a férjem a munka miatt, de egy héten átlagosan 5 alkalommal azért szexelünk. Van, hogy kevesebbszer, de van, hogy minden nap és többször is. Szerencsésnek érzem magam, mert nekem nagyon fontos a szex, és nálam nagyon gyors váláshoz vezetne az, ha a férjem már nem kívánna szülés után, vagy csak úgy az évek előrehaladtával. Nekem szex nélkül nem kapcsolat a kapcsolat, és én ezt nem bírnám, nekem nem haver kell, akivel együtt élek, hanem egy társ, egy férj, egy szerető aki egyben a legjobb barátom is. 24/N
2013. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!