Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért kell a nőknek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a nőknek csak azért lemondani az esküvőről, hogy a férfi ne érezze magát rosszul?!

Figyelt kérdés

Úgy értem,miért mondja mindenki,hogy ne sürgesd lányom,majd ha magától akarja,összeházasodtok!Akkor minek az eljegyzés?

Mégis meddig kell várni,és főként:mire?Ha két ember szereti egymást,akkor minek a "majd ha..."?!Ha meg nem szereti,miért ígér házasságot?


2010. febr. 2. 16:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Kezdjük ott hogy nem a házasság a bizonyítéka a szeretetnek. És nem lesz tőle jobb az ember, sem felnőttebb... De te tudod, csak nem normális hogy valaki belehal csak hogy legyen egy esküvője.

Talán azért igér, mert nyaggatod, és hogyb hagyd békén...

2010. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Érdekes meglátás....végül is,szegény ember aki még ígérni sem tud... :)
2010. febr. 2. 16:27
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy az eljegyzés is nyaggatás hatására született. Amúgy meg nem kell vele foglalkozni. A férfiak mindig ódzkodtak és ódzkodni is fognak a házasságtól. Ők azt csinálják amit kell, meg muszáj. Ezt nem muszáj. De ezt nem kell negatív előjelnek felfogni , a pasik így vannak összerakva
2010. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a házasság igenis fontos, csak a fiiak egy része mindenképp el akarja kerülni, h ha tönkremegy a kapcsolat, ne kelljen erőlködni a rendbehozásán, hanem 2 perc alatt el lehessen tűnni, mintha ott se lettek volna.

A házasságot szerintem előre tisztázni kell, és adott esetben ha nem egyeznek az elképzelések, külön kell menni. Sok nő esik abba hibába, h szül 1-2 gyereket, h akkor majd biztos elveszi a ffi, aki előtte hallani se akart a házasságról, és láss csodát, ugyanúgy nem veszi el, nem is ígért ilyesmit. A nő meg frusztrált emiatt és szép lassan megy tönkre a kapcsolat. Aki házasságpárti, keressen magának hasonló párt, mert kényszeríteni senkit nem lehet.

2010. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem, nem, a pasik nem így vannak összerakva! Egy (kis) részük igenis házasságpárti!
2010. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
76%

Egyébként én sem értem, hogy miért nem lehet házasságot kötni. Mi értelme van hosszan 5-8 évig együtt élni, bizonyítani, hogy a másikat papír nélkül is szeretjük.

Aztán meg 8 év után, amikor nem dúl a szerelem kellene bohóckodni fehér ruhában, mint egy bakfis. Pont amikor az ember fiatal és még szép, nincsenek ráncai, akkor nem veszi el feleségül senki, aztán jön a 30-35-40 és elvárja a férfi, hogy az ember életének eseménye legyen a házasságkötés pl. 8 év együttélés után. Csak az a gond, hogy 30-35-40 évesen a nőt, főleg együttélés után, már a gyerekvállalás foglalkoztatja, nem egy romantikus esküvői szertartás. Addig várnak, amíg az egész elveszíti a jelentőségét és a varázsát. Kellő hév, és lendület nélkül csak egy kötelezően megszervezendő esemény az esküvő, már mindent tudnak egymásról, jobban járnak, ha az esküvői pénzt elutazzák. Az legalább élmény, és nem egy ruhabemutatóval egybekötött elegáns ebéd némi romantikus zenével és szöveggel.

2010. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
én lehet régimódi vagyok , de nem én akarom megkérni a párom kezét és "belekényszeríteni" esküvőbe, gyerekvállalásba. ha egy férfi igazán szeret valakit előbb utóbb úgyis megkéri a kezét, és lesz esküvő is később meg gyerekek. de azért azt is vegyük figyelembe hogy a férfiak mások, nekik nem fontos annyira a külsőség a felhajtás. (persze vannak kivételek)na meg azért a legtöbb férfi úgy gondolja , hogy ráér 30-35 éves kora után házasodni és családot alapítani. a nők meg többnyire előbb szeretnének esküvőt és gyereket.
2010. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
Nem szeretnél esküvőt? Ha nem akkor mindig az egyenes válasz a jó,ha pedig már nem szereted még most lépj ki,mert utána már veszélyes lessszzzz. :P
2010. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 ember ebben ennyire nem ért egyet és ettől rossz érzéseik vannak, akkor az a 2 ember nem tartozik össze, és külön kell válni, keresni mást.
2010. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
42%
miért akarsz esküvőt? istenem, mért vagy ilyen régimódi nő?...azért akarnak a nők házasodni, mert így magukhoz láncolhatják a férfiakat...nem értem mért nem jó csak az élettársi szerződés...minek a nagy felhajtás...nem is értem a nőket...mitől lesz jobb, ha egy templomban kimondtátok az igent?...egyszerűen kérdezd meg, h szeret-e...pap nélkül is ki tudja mondani, h igen vagy nem... egyébként én is nő vagyok...csak nem régimódi
2010. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!