Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezzel most szerintetek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most szerintetek mi a gond? Augusztusban lesz az esküvőnk, szűk körben, kb 40-en leszünk! Utána CSAK vacsora, lagzi nem lesz!

Figyelt kérdés

A családban van pár ember, akik ezt képtelenek feldolgozni, hogy nem lesz zenekar, sem pedig egyéb felhajtás. Azt mondták, hogy ennek nincs így értelme, hogy fognak ők így táncolni, ennyi erővel otthon is tudnak vacsorázni és mi direkt nem akarjuk hogy jól érezzék magukat a vendégek...

Egyébként mi fizetünk mindent! Mit tennétek a helyünkben?


2014. dec. 26. 19:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon egyszerű, meg kell mondani nekik, hogy ez van, és ha nem tetszik, akkor nem kell eljönni.
2014. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
97%
Senkinek sem kötelező a részvétel. Nem tetszik = nem kell menni. Én pont lesz.rnám hogy az én pénztárcámra ki akar táncolni és ki nem. Aki bulizni akar, az menjen szórakozóhelyre. Nálunk is csak vacsora volt, bár én még azt sem akartam. A család miatt lett végül, ez nem volt olyan nagy dolog hogy ne lehetett volna kivitelezni 15 főre. Az esküvőnek a pár igényeiről kell szólnia, nem a vendégekéről. Legyen az 3 millióból vagy 300 ezerből szervezve...
2014. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
97%
Augusztusig megbarátkoznak a ténnyel, hogy csak vacsora lesz. Mindenki igényének nem tudtok megfelelni és nem is lehet. Bármit csináltok, tuti lesz pár ember, akinek nem tetszik ez vagy az. Ha látják rajtatok, hogy ragaszkodtok az elképzelésetekhez, majd beletörődnek.
2014. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem csak mi vagyunk ugyan ezen a véleményen :) egyébként mi is csak a család miatt tartunk vacsorát, mi még ezt sem szerettük volna! Mindenképpen kitartunk amellett amit elképzeltünk, aztán majd meglátjuk mi lesz belőle. Minden esetre köszönöm a biztató válaszokat :)
2014. dec. 26. 20:19
 15/28 anonim ***** válasza:
89%

Na ne már....

Ez a TI esküvőtök, a közös életetek kezdete, miféle tahó, aki ezt nem tudja felfogni???

Úgy, ahogy írod, nehogy már mindenki (illetve ez a pár alak) menjen mulatozni, ti meg azt várjátok már, mikor húznak a ....csába.

Amúgy is, ha te rendelsz valamit, és meghívod rá... örüljön, hogy ott lehet.

2014. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk is ilyen esküvőnk volt tavaly márciusban, azzal a különbséggel, hogy direkt úgy terveztünk a szertartást, hogy utána egyből mehessünk a násznéppel ebédelni, nem pedig vacsorázni :) Sőt, mi 65-en voltunk, szóval valamennyivel többen, mint nálatok! Elég egyértelműen beleírtuk a meghívóba, így senkinek sem jutott eszébe háborogni miatta (többen háborogtak a templomi esküvő hiánya miatt, mint emiatt), és mégis egyikük sem jött üres kézzel, pedig nem vártuk el senkitől az ajándékot. Nagyon hangulatos esküvő volt, szóval egyáltalán nem a tánctól és a "mulatozástól" függ az, hogy a vendégek jól érezzék magukat ;)
2014. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
40%
A ti esküvőtök a ti döntésetek, tiszteletben kell tartani, de igazából a tánc nekem is hiányozna. Nem kellene zenekar, hajnalig tartó mulatozás sem, de pár órára lefoglalhatnátok és bérelhetnétek hangfalakat, erősítőt, HA a vendégsereg nagyobbik részének lenne rá igénye.
2014. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Én pl. beérném kevesebb, egyszerű kajával is, ha lenne azért egy kis buli. Ha a vendégek nagyobbik része így gondolkodik, akkor lehet hogy változtatni kéne. Ha csak 1-2 ember, akkor nem.
2014. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon egyszerű,és meg is tettük,nem hívtuk meg őket :) na az volt az igazi meglepetés!Vacsorázzanak akkor otthon.
2014. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
43%

Én voltam két ilyen esküvőn is, nagyon unalmas volt (ráadásul az egyiken nem úgy voltak vele mint ti elvárták az 'ajándékot').

40emberrel simán lehet jó bulit csinálni.

De ha ti ilyet szeretnétek senkinek nincs beleszólása.

2014. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!