Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezzel most szerintetek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most szerintetek mi a gond? Augusztusban lesz az esküvőnk, szűk körben, kb 40-en leszünk! Utána CSAK vacsora, lagzi nem lesz!

Figyelt kérdés

A családban van pár ember, akik ezt képtelenek feldolgozni, hogy nem lesz zenekar, sem pedig egyéb felhajtás. Azt mondták, hogy ennek nincs így értelme, hogy fognak ők így táncolni, ennyi erővel otthon is tudnak vacsorázni és mi direkt nem akarjuk hogy jól érezzék magukat a vendégek...

Egyébként mi fizetünk mindent! Mit tennétek a helyünkben?


2014. dec. 26. 19:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
79%

Ragaszkodnánk az elképzelésünkhöz :)

Nálunk még a vacsora is "csak" otthon volt, mégis mindenki jól érezte magát. Szintén mi fizettünk mindent, és ajándékokat sem vártunk, csak némi őszinte örömöt, hadd ne mondjam, volt, akitől ez is nagy kérés volt...

2014. dec. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 mi a fene ***** válasza:
23%
Ha ennyire igénylik a rokonok a bulit, hát számítógéppel is lehet jó hangulatot csinálni, lehet hogy nem bánjátok meg !nem olyan nagy költség az már ! gondolkodjatok rajta, van még idő.
2014. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Annyi lesz, hogy fog szólni zene a vacsi alatt, szóval ha valaki nagyon akar táncolni akkor megteheti. Egyébként 4 ember aki nem tudja elfogadni, hogy nem lesz nagy banzáj, a család többi tagja pedig abszolút mellettünk áll, szerencsére!
2014. dec. 27. 20:54
 24/28 anonim ***** válasza:
71%

Olyan lesz az esküvőtök amilyet ti akartok. Én közölném az ilyenekkel, hogy nem kötelező a részvétel az esküvőn. Ha nem tetszik, nem kell elmenniük és kész. Annyival kevesebb embernek fizetitek a vacsoráját:)


Nálunk is csak ebéd volt a házasságkötés után, lagzi nem. Mindig is ezt akartuk. (csak nálunk jóval kevesebb vendég volt mint nálatok) És mindenki jól érezte magát. Akinek nem tetszett, hogy nem volt szaloncukor esküvő, az nem jött és kész. Nem hiányoztak a savanyú képek.


Azért ehhez pofa kell, ha ilyet enged meg magának valaki, hogy vendégként azért pampogjon, hogy másmilyen legyen a pár esküvője....nem semmi. Ha táncikálni akarnak, és nem veletek ünnepelni, akkor menjenek diszkóba.

2014. dec. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
77%
Ez a Ti esküvőtök!!! Csináljátok úgy, ahogy Nektek jó! A mi esküvőnk úgy zajlott, hogy a polgári szertartáson ott volt a család, rokonok, barátok, kollegák. Utána pedig volt egy szűk, családi vacsora 25 fővel, a város legjobb éttermében.
2014. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Szia, nem olvastam végig a válaszokat csak a kérdésedet. Nekünk is augusztusban lesz az esküvőnk, szűk körben, kb 30-an leszünk. Még a legelején mi is így gondoltuk, h vacsora egy étteremben és ennyi. Közben azt éreztem, h nem szeretném ha "csak" annyi lenne, hogy eszünk, aztán 22-kor megy mindenki amerre lát,így lesz zenészünk. Nem zenekar, hanem egy ember, szerintem ennyi főre teljesen elég lesz. A plusz költségünk így 45 ezer Ft-tal nőtt meg, ami szerintem egyáltalán nem sok egy esküvő összköltségéhez képest. Így jól érezheti mindenki magát, és együtt lehetünk a szeretteinkkel akár hajnalig.
2014. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
10%
a rokonságnak fáj, hogy ajándékot kell vinni de nem kapják meg érte a megszokott szórakoztatást :D
2014. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

Én egyetértek azzal, hogy ragaszkodjatok az elképzelésetekhez.

Viszont, ha több rokon szeretne lagzit, és van rá keret, és a pár is rugalmasabb (más esetben, csak azért írom, ha valaki keresgélés közben idetéved) akkor lehetne, hogy van lagzi, de a pár vacsi után lelép nászútra, a násznép meg mulatozzon csak hajnalig..

2015. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!