Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hogyan csinálnátok? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan csinálnátok? Többi lent

Figyelt kérdés
A polgári szertartás időpontja fix, 17:00 óra. A templomit elé vagy utána raknátok be? Tudni kell, hogy a templom szomszédságában lesz az étterem. Szeptemberi esküvő.
2015. jan. 11. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
A templomit másik napra tenném. Teljesen fölösleges a násznépet hurcolászni ide-oda. Csak unni fogják :(. Nem fogják a szemedbe mondani - legfejlebb utána -, hogy őrültség volt a kettőt egymás utánra tenni. Hidd el elég lesz egy nagy, amit mindenki végig ül, de utána nem akarnak ám még egyre menni. Menni akarnak majd kajálni megtáncolni. Apropó kaja közben vagy előtte lesz? Hosszú lesz és fáradtságos a násznépnek.
2015. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Későn van a polgári, így a templomit tenném előrébb, akkor is, ha a templomhoz van közelebb az étterem. Voltam már ilyen esküvőn, mondjuk rendesen bejáratták velünk a falut, de egyébként olyan jóidőben nem is volt annyira gáz. (Az meg a másik, hogy ott épp ez volt a szokás)
2015. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem késő. Nekünk is így volt. Háromtól volt nálunk a vendégfogadás, utána volt kikérés, búcsúztatás ez meg az, ötre mentünk a polgárira, úgy háromnegyed hatra végeztünk, át hatra a templomba, ott is végeztünk kb. fél óra alatt, aztán hétre bőven ott voltunk az étteremben (minden séta távolságra volt) volt egy kis beszéd és kezdődött a vacsora. Senki nem tartotta későnek sőt! Ez így szerintem eleve jobb, mert ha korábban kezdtek akkor vagy többször kell etetni az embereket, vagy mindenkinek már a szeme kigúvad mire a vacsoráig eljuttok.
2015. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és nem mindegy mik vagytok pl. reformátusoknál a templomi nem is lehet előbb, mert az nem házasságkötés, hanem áldást kértek a megkötött polgáritokra. Fordítva nem működik. (Persze biztos lesz valaki, aki majd beírja, hogy de igenis nekik is úgy volt, de az a ritka és nem jó szemmel nézett kivétel, nem véletlen van úgy kitalálva, ahogy.)
2015. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Katolikusok vagyunk. A templom és a hivatal között 650 m van:) és vacsora lenne lagzival este:)
2015. jan. 11. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyáron lesz az esküvő? Ha igen, simán rakhatod utána, világos, és (remélhetőleg) jó idő lesz később is. Korábban esélyes, hogy 'lefolynak' a székről az emberek.

Elsőnek üzenem, hogy én még soha, egy esküvőn sem unatkoztam, és igen nagy sértés lenne, ha valaki azt mondaná, az enyémen ő igen...

2015. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk 3-kor volt a templomi, azzal kezdtük, és utána fél5kor a polgári. Utána fényképezés, és 7-től vacsora.

Nálatok mikor lenne a vacsora?

Egyébként személyes véleményem, hogy sokkal romantikusabb, ha a párod vár az oltárnál, mintha a házasságkötőben lát meg először.

2015. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én elé tenném, mert ha belegondolsz, akkor kb 30 perc egy polgári szertartás, utána még mindenki gratulál (az is 15-20 perc biztosan), esetleg fényképezkedtek a násznéppel (újabb 15-20 perc), átvonultok (15 perc), mindenki megtalálja a helyét az étteremben/elmegy mosdóba/sminket igazít/beszélget a régen látott ismerősökkel/iszik egy welcome drinket (15-30 perc) az alsó hangon fél hét, de inkább már hét óra és akkor még Ti nem lettetek beköszöntve, nem volt nyitótánc, stb.


Ha mégis a polgári után lenne a templomi, akkor neten meg lehet találni, hogy szeptemberben mikor sötétedik, azt nézzétek meg, mert a csoportképeknél nem mindegy, hogy mennyi fény van (fotós biztos tud segíteni a döntésben).

2015. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!