Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem szeretném az esküvőnkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném az esküvőnkön ott látni párom egyik barátját nagy bunkóság lenne csak őt nem meghívni?

Figyelt kérdés
Rég kezdődött már, hogy nagyon nem szeretjük egymást. Néha néha próbált viccesen beszólogatni amire így finoman visszaszóltam, majd egyszer nem éppen jó napomon talált meg és elismerem, hogy durvábban és nem egyszer szóltam be neki aznap este. Ebből az lett, hogy páromnak elkezdett panaszkodni milyen beképzelt hisztis hülye p.csa vagyok és milyen lenézően viselkedek vele és mennyire irányítás mániás vagyok stb. És hogy engem soha nem akar látni és egy légtérbe lenni velem. Ennek már több éve azóta ha az utcán megyünk és összefutunk vele nehezére esik köszönni is. Miatta nem is mehetek ha így beülnek valamerre és mindenki viszi a feleségét, barátnőjét is mert olyan valami van csak a párom megy olyankor egyedül. Párom megérti, hogy nem akarom hogy jöjjön és nem is erőlteti csak ebből megint hiszti lesz, hogy a többiek pedig meghívjuk csak ő nem jöhet.
2015. jan. 12. 22:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%
Én úgy gondolom, te generáltad a problémát. A párod kedvéért sem voltál képes civilizáltan kezelni a haver hülye humorát. Annak, hogy a párod nem áll ki melletted, egyik oka az lehet, hogy tényleg könnyedén irányítható (ebben az esetben a haver jelzői nem is voltak alaptalanok), vagy pedig nagyon bunkón viselkedtél a haverral (ebben az esetben pedig éppen kiáll melletted, hiszen a hisztit nem vetette a szemedre, és elfogadja, hogy nem akartok egy társaságban időzni). Gondolom ha nem akarnád, hogy a párod nélküled menjen programokra, akkor nem menne, szóval ő jogosan úgy gondolhatja, számodra megfelel így a helyzet. Nem tudom, hogy hagyhattad, hogy idáig fajuljanak a dolgok. Az esküvő nem csak rólad szól, hanem a vőlegényedről is, szóval jogos, hogy ott legyenek az ő részéről is azok az emberek, akik fontosak számára. Simán szétmarod a párod teljes baráti körét (ha nem hívjátok meg azt a havert, a többiek is téged tekintenek mumusnak), de téged ez nem zavar, nem vagy képes még látszólag sem békét kötni azzal az illetővel. Nyilván nem azért menne el az esküvőre, hogy tönkretegye, sőt, lehet el sem menne. A leghelyesebb megoldás az lenne, ha TE hívnád meg őt, és hozzátennéd, hogy bár nem volt eddig felhőtlen a kapcsolat, de a párod kedvéért adnál még egy esélyt a dolognak. Így lehet méltósággal kezelni egy vesztes helyzetet.
2015. jan. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Az esküvőn a vendégek örülnek annak, hogy az ifjú pár összeházasodik. Ha párod haverja tudna ennek örülni, hívjátok meg. Ha nem, akkor ne.
2015. jan. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Pont ez miatt, hogy nem csak az én esküvőm tettem fel ezt a kérdést, hogy ki mit gondol és mit tenne a helyemben. Ha csak a fiúk mennek mindig ott van a párom is az ilyen alkalmakkal mikor viszik a párjukat nem mindig megy el, mert ő se ért egyet vele. Van akivel ritkábban találkozik és néha én küldöm hogy menjen. Nem akarok belerondítani a barátságukba. Arra meg már tényleg nem emlékszem, hogy mit vágtam hozzá van már 5éve. Próbáltam megbeszélni a párom miatt de ő nem akart meghallgatni annyi volt a válasz már az első pillanattól fogva nem bírlak. Így hogy van ok legalább látnia se kell mikor olyan van. Párom miatt hajlok arra hogy még kéne hívni mert örülne neki de mondta hogy döntsem el mert nem fogja rám erőltetni ezek után.

2015. jan. 13. 07:15
 14/20 anonim ***** válasza:
42%

Úgy kezdi a meghívásokat, hogy te nem mehetsz, mert ő nem bír téged, de te még meghívnád az esküvőtökre, mert a párod szerint jól esne neki?

Neked is jó lenne, ha mehetnél az összejövetelekre.

Én kb -és elnézést- de telibefosnám, hogy az a gyerekes b...rom mit akar. Ő kezde, te próbáltál békülni. Nehogy el ilyen f...sz miatt elrontsd az esküvőd!

2015. jan. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
45%

Előző vagyok, félreolvastam.

Viszont én akkor sem hívnám meg azt a gyerekes valamit az esküvőmre.

Lehet, hogy a párodnak jól esne, ha mehetne, de te is örülnél neki, ha megmondaná a barátjának, hogy ne ő mondja meg, hogy ki mehet egy összejövetelre és ki nem -és mégsem teszi.

2015. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk pont hasonló kérdések merültek fel, az idei esküvőnk vendégeivel kapcsolatban.

A páromnak van egy baráti társasága, akik már a kezdetektől nem kedvelnek engem. Sosem volt kimondva, de éreztették velem, hogy nekem nincs közöttük keresni valóm. Hogy mi az oka? Hát az, hogy én gazdag családból jöttem, és amikor még csak ismerkedtünk a vőlegényemmel, akkor a kedves barátai elkezdték neki bemagyarázni, hogy mit akar ő tőlem, és ugyan, úgysem lesz közöttünk semmi komoly mert én ilyen-olyan családból jövök, csoda, hogy vele szóba álltam egyáltalán mert nem pénzes. Szerencsére nem hallgatott rájuk, ennek már 3 éve. Amikor elvitt bemutatni nekik, mondanom sem kell, hogy abszolút nem törekedtek arra, hogy megismerjenek, nekem voltak próbálkozásaim, de igazán egyikőjükkel sem tudtam elbeszélgetni. Amikor odaértünk egy házibulira, akkor szinte megfagyott a levegő, és az addigi hangulat. Pár emberrel sikerült olyan viszonyt kialakítanom, hogy el tudunk csevegni, de semmi egyéb. További okokat, hogy miért alakult ez így, nem tudok sajnos, de az a sejtésem, hogy ők elkönyveltek engem valamilyennek már az elején, a sötétben tapogatóznak, viszont a fáradságot nem veszik, hogy megismerjenek valójában. Amikor valamelyik haverjának a születésnapjára készültek, és meglepetés bulit szerveztek, nekünk aznap szóltak, majd kiderült, hogy már 2-3 hónapja szervezik. Nem mentünk el. Egy másik haverjának a születésnapjára, mivel kerek szám volt, hajmeresztően magas összegű ajándékokat vásároltak, amibe mindenki beszállt, mi is beszálltunk a költségekkel, nehogy az legyen, hogy nem...majd mikor eljött a párom szülinapja, "hozzávágtak" egy üveg gagyi bort. Nem az árakkal volt baj, hanem hogy meg sem erőltették magukat, hogy kreatívak legyenek, vagy hogy kicsit személyesebb ajándékkal lepjék meg. Onnantól elkezdődött a lejtő, és az i-re a pontot az tette fel, amikor az egyik barátja hatalmas szülinapi bulit rendezett magának, ahova még a szomszéd Mari néni és hivatalos volt, viszont minket meg sem hívott. Így pár ember ott lesz az esküvőnkön, pár ember pedig nem. Tehát neked is azt tanácsolom, hogy ha ez a srác nem veszi a fáradságot, hogy normális viszonyt alakítson ki veled, neked sem érdemes ezen agyalnod. Ha ő nem képes lépni még annak fényében sem, hogy a barátjának a felesége leszel, és továbbra is utál, akkor nincs helye az esküvőtökön, ahol titeket ünnepelnek, és veletek örülnek a vendégek. Nekem ez nem is lenne kérdés, hogy van-e helye ott, vagy sem. Bocs, ha hosszú lettem. :D

2015. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%
Nekem egyszer bnom mondta hogy a szulinapjara ne hivjam meg a volegenyemet mert csajbuli lesz. A volegenyem huzta a szajat de belement. A bulin pedig kiderult hogy ott vana baratnom pasija es a haverjai. Nagyon kiakadtam de nem akartam megbantani. Ezt mind ugy hogy az azota ferjemet meg se akarja ismerni azota se. Azota nem megyek a szulinapjara.
2015. jan. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 13. 10:36
 19/20 anonim ***** válasza:

na, én most elolvastam alaposabban, s megváltozott a véleményem. mi az, hogy ő kijelenti, hogy te nem mehetsz a barátoddal, ha ott van a pasas is? akkor ő meg nem jön az esküvőre, kész. elvégre, neked muszáj lesz ott lenned...


s aki azt írta, hogy a te hibád. talán tudja,hogy min akadtál ki? ő beszólogatott, te meg mosolyogva tűrd? na nehogy már.

2015. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nekem az a véleményem, hogy a házasság vagy élettársi kapcsolat a legfontosabb az ember életében. Ha vmi kretén haverja van, aki nem képes téged elviselni, itt az ideje leépíteni őt MINDKETTŐTÖKNEK, méghozzá a ti érdeketekben, főleg ha a férjed fejét is megpróbálja mindenfélével telebeszélni. Mi nem egy embertől szabadultunk így meg, akik próbáltak nekünk keresztbetenni, főleg a kedves szingli barátnőit a feleségemnek, akik nem képesek harmincévesen felfogni, hogy házas emberekként nem arra van igényünk, hogy minden hétvégén a diszkóban fetrengjünk.
2015. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!