Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen koszorúslányruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen koszorúslányruhát válasszunk teljesen eltérű alakú lányoknak?

Figyelt kérdés
Három koszorúslányt szeretnék, két barátnőmet és a testvéremet. A probléma az, hogy szeretném ha valami egység lenne, de nem tudom, mennyire mutatnának így jól. Az egyik barátnőm elég duci, 100+ kilós alma alak, a másiknak vékonyabb a dereka, de a csípője ténlylegesen extra széles. Eddig nem is lenne gond, de a tesómnak meg modell alkata van. Nem akarom, hogy hülyén érezzék magukat mellette, de fontosnak tartom, hogy mindhárman koszorúslányok legyenek. Arra gondoltam, csak a színt szabnám meg, de akkor meg az lehetne a gond, hogy a húgom ténylegesen kitűnne. Viszont ha megszabnám neki, hogy olyat válasszon ami nem hozza ki az alakját megsértődne. Valahogy meg kéne velük beszélni, de senkit sem akarok megsérteni. Szerintem alapvető női tulajdonság, hogy ilyen esetben azért hasonlítani fogják magukat a másikhoz. Vagy csak én gondolom így? Szerintetek hogyan kéne választani?

2015. jan. 21. 21:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Az én esküvőmön a dekoráció fehér, sárga, zöld lesz. Na nem citromsárga és fenyőzöld, hanem pasztellszínek. Az én két koszorúslányomnak is teljesen más az alakja, ezért én úgy fogom csinálni, hogy a lányokra veszünk olyan ruhákat, amik színben beleillenek a koncepcióba, tehát vagy zöldek, vagy sárgák. Esetleg fehér sárga/zöld berakással-szalaggal-kabáttal. Nem baj ha nem egyforma a fazon, a szín, az árnyalat stb. Olyat meg úgyis találunk rájuk, ami megfelel ezeknek a kritériumoknak és jól áll nekik külön-külön (már maga a ruha fazonja).

Amúgy meg szerintem egy alma alkatú lány ill. egy széles csípőjű lány tisztában van vele, hogy nincs modell alkata, ezért nem is fog versengeni. Szerencsére vannak olyan férfiak, akiknek az egyik vagy a másik tetszik.

2015. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
Megmondom őszintén én nem erőltetném az egészet. A húgom lenne esetleg, mert ő a húgom mégis. De a barátnőid. A 100+ kilós alma gömböcre mindegy mit adsz és ki akarod állítani szegény szerepelni? Én nagyon rosszul érezném magam, hogy akármilyen koszorúslány ruhában, ha csak színben is azonos beállítanak egy egész napra miss tökéletes alak mellé "röfögni". Így egyszerűen jobb, ha mindkét barátnőt kihagyod, esetleg egyik legyen tanú itt, a másik tanú ott, de szerintem nem jó ötlet a duci miatt egyszerre rivaldafénybe állítani egyenruhában őket. Én már láttam olyan esküvői videót, ahol én kihallottam, hogy a kövér koszorúslányra mondták, hogy "jaaaa, nézzed csak azt középen...űűűű.."
2015. jan. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A szerepeken már változtatni nem tudok, szerettek volna koszorúslányok lenni, tudják, hogy 3-an lesznek, ismerik egymást. A tanúk is fel lettek kérve, szintén nem változtatható. Lehet ténlyeg igazad van, de utólag már nem tudok mit csinálni. Elvállalták, remélem nem lesz gond.
2015. jan. 26. 15:40
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
#12 Nekem is az egyik koszorúslányom duci, és nem fogom holmi ostoba emberek miatt kiszorítani ebből. Nekem ő ugyanolyan szép, mint a modell alkatú barátnőm.
2015. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Én elhiszem, hogy NEKED szép, azért mondtam, hogy ÉN hogy érezném magam. Nemet persze nem mondanék, mert nem illik, de nem érezném jól magam.
2015. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a te barátnőid mennyire vannak kibékülve magukkal, de én 100 kilósan (bár nem alma, hanem homokóra alakom van, de ugye így is a legtöbb barátnőmhöz viszonyítva szinte dupla szélességű vagyok) azt venném sértésnek, ha azt mondaná a barátnőm, hogy te biztos nem akarsz koszorúslány lenni az én csinos nővérem mellett. Tudtommal az esküvő arról szól, hogy a pár a szeretteivel megünnepli a házasságkötést, ergo a koszorúslány azért koszorúslány, hogy támogassa és együtt örüljön a menyasszonnyal, nem azért, hogy hozzámérje magát a többi koszorúslányhoz. Biztos lesz, aki a koszorúslányokat hasonlítgatja össze, de szerintem ennek se téged, se őket nem kell zavarnia. Egyébként az azonos szín, koszorúslány által választott fazon mellett vagyok. Amúgy én pl. szeretném az egyik barátnőmet majd koszorúslánynak, aki utálja a szoknyát. Ha elvállalja, nem fogom szoknyába kényszeríteni, és nem is fogom emiatt nem megkérni.
2015. febr. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!