Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szükséges a házasságkötési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges a házasságkötési bejelentkezéshez a nőtlen/hajadon kiállított okmány?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy az állandó lakcím szerinti hivatalnál lehet kikérni azt a papírt, ami igazolja hogy én hajadon, a vőlegényem pedig nőtlen. Viszont mindkettőnknek elég messze van az állandó lakcíme a tartózkodási helytől. Tényleg csak ott lehet kikérni, szükséges ez? Nincs digitalizálva, hogy még egyikünk sem házasodott?
2015. márc. 22. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk egyáltalán nem kellett ilyesmi tavaly.
2015. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekunk tavaly juniusban kellett.
2015. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
2 hete voltunk bejelentkezni házasságkötésre, nem kértek ilyet. Anyakönyvi kivonat, személyi, lakcím kártya, tanuk fénymásolt személyi ig.,lakcím kártyája, ezek kellettek.
2015. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok helyen kérik,de jogtalanul! Nekik kellene intézni,de lusta herék!
2015. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyet beszerezned. ezt ok kerik le, nekem ezt mondta az anyakonyvvezeto.
2015. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a pár egyik tagja, akkor neki kell ilyen papírt hoznia (természetesen eredetiben és hivatalosan lefordíttatott verzióban is)
2015. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na csak a lényeg maradt le.

Szóval, ha a pár egyik tagja NEM MAGYAR ÁLLAMPOLGÁR

2015. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2011-ben házasodtunk, de nem kértek ilyet. Csak szóban megkérdezték házas e valamelyikünk, illetve, hogy első házasságunk lesz (igen). Ennyi. Aztán gondolom utánanézett a csaj is.


Anyakönyvi kivonat, személyi, lakcímkártya kellett az időpont foglalásához. Ja és te és a vőlegényed együttes jelenléte... Az pl nem játszik, hogy megkérsz valaki mást, hogy kísérjen el időpontot kérni. (Csak azért írom mert tv-ben láttam ilyen marhaságot.)

2015. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!