Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most őszintén! Erre mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén! Erre mit lehet mondani?

Figyelt kérdés

A Párom elmondta az anyjának,hogy összeházasodunk.Erre a drága mama:Sejtettem,hogy kiharcolja magának...

Mégis mit várt?!Két éve együtt élünk,pár hónapos a pici babánk.


2010. febr. 17. 22:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
F@szkalap ember. Ennyit lehet rá mondani.
2010. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele!!!!Sok boldogságot Nektek!!!
2010. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre mit lehet mondani? Légy nagyvonalú a "kedves mamával", és ne mondj neki semmit inkább. (lehet, ez lesz neki a legnagyobb visszavágás).
2010. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki semmit,azóta sem került szóba...Közte és köztem legalábbis,mert a Drágámmal persze tervezgetjük a nagy napot! :)
2010. febr. 17. 23:15
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd a fenébe a vén k....t. Van két füled, egyiken be másikon ki.
2010. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
Elég kínos. De aki olyan kulturális hátterű családból származik, annak a szocializációjával komoly problémák lehetnek, ami kihat a későbbi életére is. Lehet, hogy szemét dolog, ember csak rendezett hátterű -szellemileg, kulturálisan, lehetőleg gazdaságilag is- családból válasszon párt. Statisztikák és a pszichológia tankönyvek szerint is az ilyen házasságnak a legjobbak a kilátásai.
2010. febr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen rendes kis anyós. Ezzel maximum az lehet majd a baj,hogy később is szemétkedni fog. :( Adja az ég,hogy ne így legyen! Sok boldogságot!
2010. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Te csak áraszd magadból a szeretetet, majd megolvadnak tőle a kövek.
2010. febr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Fogadjunk, hogy párod egyke, és mama már évek óta egyedül él.
2010. febr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%

Ne reagálj rá. Én sem reagáltam annak idején.

Nekem szemtől szembe megmondta az anyósom,hogy ha ő nem lenne beteg(mell rákja volt) akkor nem vehetne el a fia. De így legalább lesz aki gondoskodjon róla ha ő meghal. :-( Ennek már 14 éve és még mindig házasok vagyunk. :-)

Ettől függetlenül nagyon jó kapcsolatban voltunk anyósommal az esküvő után mert látta,hogy én tényleg nagyon szeretem a fiát. Sajnos 10 éve már nincs velünk. :-(

2010. febr. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!