Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miben jelenjek meg az esküvőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babarur kérdése:

Miben jelenjek meg az esküvőn, ha az örömanya barátja vagyok?

Figyelt kérdés

#öltözék #esküvői illem
2015. ápr. 12. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő vagy kosztüm,ha pasi öltöny. Ez mondjuk egyértelmű kellene,hogy legyen.
2015. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A névből én pasira tippelek, akkor öltöny, férfiaknál nincs sok variáció. Ha Mo.-n van az esküvő akkor szinte biztosan nincs szükség többre (szmoking, zsakett stb, nálunk nem szokás).
2015. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen egy jól szabott, sötét öltönyben, kivéve, ha vízparti esküvő lesz.
2015. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nos! Pasi vagyok! :) Az örömanyának az asztalfőnél kel ülni. Ezt tudom! Már kirepültek a gyerekek mikor én megismerkettem a párommal. Na már most...... Mint kísérő egymáshoz kellene öltözni, de mivel nem ülhetünk egy asztalhoz (szerintem) nem szükséges az öltöny. Ebben szeretném kikérdezni a véleményeteket.
2015. ápr. 13. 00:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Esküvőre mindenkinek öltönyt illik venni, nem csak azoknak akik a főasztalnál ülnek. Esetleg ha nagyon nagyon nagyon meleg van, akkor el lehet tekinteni a zakótól (úgyis levennéd előbb-utóbb).
2015. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Czipó Éva ***** válasza:
Mindenféleképpen öltönyt vegyél fel, a nyakkendőd színe harmonizálhat az örömanya ruhájának színével. A szertartások után, a vacsora alatt már leveheted az öltönyöd, akár a nyakkendőd is, hogy kényelmesebben érezd magad.
2015. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ;)
2015. ápr. 18. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:
De jó, hogy még vannak ennyire intelligens emberek, akik nem akarnak mindenáron az asztalfőn ülni akkor is, ha mondjuk ki semmi keresnivalójuk ott, és nem akarnak az összes fényképen rajta lenni mint "apuka..." nekünk ez nem jött össze az általunk pár hónapja ismert új "apóssal"..
2015. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!