Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elfogadnatok a segitseget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnatok a segitseget?

Figyelt kérdés
Eleg sok gyerekes csalad van a meghivottak kozott, pont ezert gondolkozunk, azon, hogy kene egy gyerekszoba feleseg. A hely meglepoen alacsony aron biztositana erre egy szobat. Lenne tv, kifesto, tarsasok stb. Igy a szulok is kikapcsolnak kicsit. Egy volt osztalytarsam Edesaynja ovono volt, mar nyugdijas, de amugy hihetetlen jo eroben van, fiatalos, jofej stb. Azt mondta, hogy meselte neki az eskuvorol es az otletunkrol es ha gondoljuk, nagyon szivesen vallalna, hogy legyen ott a gyerekkel, figyel rajuk, programot csinal stb. Amugy igaz kb. 15 evvel ez elott, de tobbszor talalkoztam az anyukajaval, es tenyleg tunemnyes. Tudom, hogy o ajanlotta fel, de nem volna fura "befogni" egy baratno anyukajat dolgozni? Aki szulo, mit szolna hozza? Rabiznatok a gyereketeket? Termeszetesen megfizetnenk, es ugyanugy biztositanank szamara az enni-es innivalot.

2015. ápr. 16. 23:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
Gyermekenként és óránként 1500 forintért vállal gyermekfelugyeletet egy barátnőm, aki óvónő. Az ár óvodás korú gyerekre vonatkozik. 3 év alatt 2000, 1 év alatt 3000/óra, szintén ennyi, ha beteg a gyerek, vagy éjszaka kell vigyázni rá. 3 óra felett 20% kedvezményt ad,rendszeres megrendelt esetén szintén. 10 gyerek 10e forintért körbe rohogne
2015. ápr. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
Tapasztalatom szerint felesleges (nálunk is volt ilyen az esküvőnkön, és senki se kért belőle)
2015. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon jó ötlet, viszont a hölgy ekkora korú és számú gyereket egymaga elbír? 2e/óránál azért szerintem nem kell több, felesleges.
2015. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 piroska és a farkas ***** válasza:
A gyerekszoba féleség nagyon jo ötlet. Nálunk kertes helyen volt a vacsora, így a gyerekek nem voltak asztalhoz kötve, és volt egy külön szoba, ahová el lehetett vonulni pelenkázni, szoptatni, stb. Az nem jutott volna eszembe, hogy ott külön ember legyen, de enélül is szová tette néhány anyuka, h mennyire nagy segítség volt. Szerintem fogadd el ezt a feajánlást egész nyugodtan.
2015. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!