Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltatok mar lelegzetelallito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mar lelegzetelallito eskuvon? En most hetvegen voltam.

Figyelt kérdés
Voltatok mar olyn eskuvon, hogy a partol, a menyasszony ruhajtol, tortatol, helyszintol tatva maradt a szatok? En most szombaton voltam es komolyan olyan volt mintha egy alomvilagva csoppentem volna. A menyasszonynak olyan alomszep arca volt, hogy ilyet meg nem lattam, a volegeny jokepu(mondjuk ot ismertem, a batyam legjobb baratja). Olyan apro reszletek is szepek voltak, mint a szelvetagyuru, a poharak ultetokartya gyanant nevre szoloan voltak gravirozva. Fuu.. annyira szep volt minden. :D amultatok mar el eskuvon? :)
2015. ápr. 20. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Kit érdekel?
2015. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Sok felesleges C É C Ó !!!!!!
2015. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Felesleges ceco, rongyrazas.
2015. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
egészségükre
2015. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Akkor a valaszomom, nem!
2015. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer van esküvő, hát adjuk meg egy módját.
2015. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Én is voltam ilyenen, nagyon tetszett, magamnak is ilyet tervezek majd :)


u.i.: Irigy embereken ne húzd fel magad :)itt az esküvős témában, mint látod rengetegen vannak.

2015. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

konkrét válasz volt az elsők felé :D

A kérdésre válaszolva igen, ha rongyrázás is valakinek akkor is gyönyörű volt. Téli esküvő volt és valami pazar volt a díszítés meg úgy az egész, tisztári mint valami magazinban :)

2015. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
nem, én nem a külsőségektől szeretném jól érezni magam egy esküvőn :)
2015. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagyok irigy, csak ez tipikusan az a kérdés, hogy "nincsenek barinőim, de csacsogni akarok valakivel".
2015. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!