Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltatok mar lelegzetelallito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mar lelegzetelallito eskuvon? En most hetvegen voltam.

Figyelt kérdés
Voltatok mar olyn eskuvon, hogy a partol, a menyasszony ruhajtol, tortatol, helyszintol tatva maradt a szatok? En most szombaton voltam es komolyan olyan volt mintha egy alomvilagva csoppentem volna. A menyasszonynak olyan alomszep arca volt, hogy ilyet meg nem lattam, a volegeny jokepu(mondjuk ot ismertem, a batyam legjobb baratja). Olyan apro reszletek is szepek voltak, mint a szelvetagyuru, a poharak ultetokartya gyanant nevre szoloan voltak gravirozva. Fuu.. annyira szep volt minden. :D amultatok mar el eskuvon? :)
2015. ápr. 20. 17:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én nem. Egyen voltam, amin a külcsín elegáns és összepasszintott volt, de mellette tök jellegtelen volt az egész (a kaja fele meg pocsék), és pont a menyasszony ruhája és sminkje volt előnytelen (pedig szép volt a lány). A másik kettő ilyen megúszós esküvő volt a rosszabbik fajtából... amikor flancolnának, de nincs miből, így marad a sufnituning.


Mindezzel együtt az enyém sem lesz ilyen parádés-puccos, mert nincs rá pénz, és akkor inkább nem próbálok meg nagyon díszítgetni semmit - legyen ízléses a ruha meg a cipő, szép a csokor, jók a fotók, finom az étel, ennyi. Amúgy is svédasztalos fogadás lesz valószínűleg, így asztaldekor meg ültetőkártya sem nagyon lesz.

2015. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Fu itt amugy nagyon fincsi volt a kaja. :) nekem az tetszett, hogy marha jo fiatalos-elegans izlese volt a parnak. Hat igen biztos jo draga egy eskuvo, ok is 1 evig gyujtottek ra, de az mar maganugy, kinek mire futja.
2015. ápr. 20. 21:52
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem voltam még ilyenen, vagyis én nem szoktam elájulni ilyen dolgoktól, hogy milyen a szalvéta... De még a menyasszony ruhájától sem. Hidegen hagy, hogy milyenek ezek a külsőségek, nem ettől lesz jó a hangultat.

Nem voltam sok esküvőn, de még pár éve egyiken az nagyon tetszett, mikor a pár egy darabból előadtak egy énekes, vicces jelenetet a házasságról. Ők egyébként mindketten énektanárok és karvezetők, szóval szinte profi volt a "műsor".

2015. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A saját esküvőmet nem múlhatja felül semmilyen giccsparádé.

Egyszerű, letisztult, mégis elegáns volt.

A vendégek is azt mondták, ilyen esküvőn még nem voltak, pedig nem volt gravírozott pohár, se szalvétagyűrű.

2015. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

:) Ilyenen még nem voltam, nyilván ehhez azért olyan ismeretségi kör is kellene, az én ismerőseim nem engedhetnek meg maguknak álomesküvőt sajnos :)

Ettől függetlenül nagyon sok szép esküvőn voltam, amik mind emlékezetesek maradnak számomra, de igen, vannak csodaszép esküvők :)

2015. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem voltam még ilyenen, nincsenek olyan barátaim, akik kidobják egy garzonlakás árát egy bulira.
2015. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!