Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik mar túl vannak az esküvőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik mar túl vannak az esküvőn, segítenének átnézni a lenti listát hogy nem e hagytam ki valamit?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 12:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem , nem taxival megyek! Egyhelyben lesz minden, a szállás is ahol készülődni fogok. Egy emeletet kell lejonni. Nálunk külön köszönő ajándék nem lesz, feleslegesnek tartjuk. Mindenki válaszát köszönöm :)
2015. máj. 3. 14:56
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Vajon miért lettem lepontozva?Te kérdezted mi kell még,mit hagytál ki.Megkaptad a válaszokat.Szánalmas,amikor valaki egy 100ft-os apróságon akar spórolni az esküvőjén.Úgy van vele,ha már eljön a rokonság zabálni a pár költségére,ne várja el a köszönőajándékot.Lehet ezt is lepontozni.
2015. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
Mi se adtunk köszönőajándékot. Aki el akar jönni el jön, ne a köszönőajándékért jöjjön el, itt nem is szokás...és utolsó ha észrevennéd ma itt már szórakozásból is pontoznak..de aki ilyen hisztit levág emiatt, azt sajnálom hogy valaha elvették/elveszik...
2015. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

Jah, meg a régi új meg kék baromságért. Menj

Angliába , itt ez nem szokás és amúgy sem a babonákat kérdezték...

2015. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem a köszönőajándék a lényeg,hanem az,hogy a kérdező feltett egy kérdést,mindenre megvolt a kifogása, a válasza,ami szintén nem izgat.Mindenki úgy csinálja,ahogy neki tetszik.Én leírtam azt hiszem a 7-es kommentben,hogy milyen kiegészítők lehetnek még.Erre csak az én válaszomat pontozzák?Amikor az átlagos,hagyományos esküvőkön azok is kellékek.Válaszoltam a kérdésre.Jóhogy felhùzom magam ilyenkor.Nem pocskondiáztam,nem offoltam,választ adtam.
2015. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem normális ha egy felnőtt nő, egy internetes oldalon való pontozástól felhúzza magát.
2015. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
10%
Rendben,én azt hittem ez az oldal arról szól,hogy segítünk.De én örülök,hogy nekem tökéletes esküvőm volt,és köszönhetően a körültekintő tulajdonságomnak,egyszer sem kellett senkitől sem segítséget kérnem,nemhogy itt kérdezgetni.Pedig az utolsó napon is voltak nemvárt dolgok,mégsem csináltam volna másképp.Egy csomó olyan van még,amit még fel sem soroltatok,de mostmár én sem fogom.Ez alá a kérdés alá legalábbis.Ez szerintem mindenképpen egy olyan kérdés,ami aktuális,itt a szezon,mindenki találhat olyan választ,ami nem jutott eszébe magától.További kellemes,idegmentes készülődést!Egy esküvőszervező.
2015. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes esküvő :)

Relatív.

Nekem nem volt tiarám, nem volt luxus kocsi, nem volt régi , új ,meg kék,galambok, meg lufik, bérelt volt a ruha...de volt egy nagy szerető család mindkét részről, hajnalig tartó igazi kimerítős buli , boldogság, vidámság, egy szerető férj és apa még a" csomó minden" hiányára is tökéletes esküvőnek mondom ami nem ért véget azon az estén...

De inkább bezárnám magam egy gumiszobába, minthogy felnőttnek valljam magam házassággal ha ilyen szarokon megsértődnék.

Ha a segítőkészség lett volna a lényeg, akkor az ember nem akad fenn ilyeneken...

De egy felszínre menő esküvő után nem is csodálkozom.

2015. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem lesz külön menyasszonyi torta, se tiara, se külön kocsi dísszel (mindig is utáltam a díszes-kocsis vonulást), se csokordobás (kínos és a lányok se regaszkodnak hozzá), se köszönőajándék (amióta esküvőt szervezek, azóta hallottam erről, de sose voltam még olyan esküvőn, ahol volt is), se dekoros, se videós, se valamikékújrégikölcsön (ez is valami tök új, amiről régebben nem hallottam), se műkörmös, se sminkes meg fodrász, de még vőfély és menyatánc se - számomra így lesz tökéletes! ;)


azon meg, hogy a kérdező megindokolta, hogy mért nem írta a listájára, azon nem kell kiakadni, csak leírta, hogy az épp nem lesz, tudatosan :)

2015. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

szólni a tanuknak, hogy ne felejtsék otthon a személyit,

hajdísz, ékszerek,

ha szeretnétek, akkor gyűrűpárna

2015. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!