Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Feleségem családja besértődött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem családja besértődött, mert nem akarok fotózni a sógornőm esküvőjén, mi legyen?

Figyelt kérdés
Félprofi fotós vagyok ( nem ebből élek, de ez a mindenem, rengeteg díjnyertes képem van ) és gondolták hogy fotózhatnék ingyen az esküvőn, mert amúgy is szeretek fotózni. Na már most nekem semmi kedvem az egész esküvő ideje alatt rohangálni a fényképezővel, tartalékaksikkal, 2 objektívvel rohangálni, a násznép kívánságát lesni, ráadásul nem is ihatnék.
2015. máj. 7. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
A sogorom ceremonimester es eszunkbe agaban se lett volna felkerni. Rokon, vendeg, ne dolgozzon. Azon sporolni, hogy egy rokont dolgoztatok? Pfff...Nem is ertem mit gondoltak. Ha besertodnk magukat minositik. Es mi lesz? Ne is mnj el, ha nem vallalod?
2015. máj. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Az még nem akkora gond, hogy megkérdeztek, bepróbálkoztak, no. Lehet, hogy nem gondoltak bele, hogy ez Neked mit jelent. Ebből nem csinálnék problémát.

De ha húzzák a szájukat, ha visszautasítod, az nem volna szép. Teljesen érthetőek az indokaid.

2015. máj. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

ilyenek ezek a szakmák

a fodrásznak minden rokonát, meg rokonai rokonát ingyen kell nyírnia

a varrónőnek sem illik pénzt kérnie ha hozzájár a fél pereputty varratni

aki szinte csak jelképes összeget kér, annak lefujjogják a munkáját rossz hírét keltve

ha nem vállalod el, megsértődnek

2015. máj. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Unokatesom eskuvojen sofornek akartak betenni, hogy maj a vegen hazahordozom a jonepet, az lett a vege hogy nem mentem el ha nekik csak ennyire vagyok jo akkor k@pjak be azota nem tartom veluk a kapcsolatot
2015. máj. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Hát mondd el ezt így nekik, plusz tedd hozzá, hogy egy profi fotoson, akinek fizetnek később számon kérhető a képek minősége, rajtad nem. Vagy mondd, hogy ők, akkor ez lesz a nászajándék, semmi mas
2015. máj. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Csak nekem lett volna természetes, hogy kérni sem kell, felajánlom a segítségem? Valamiért nekem ez a normális :(
2015. máj. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Mi legyen? Mostmár semmi. Eldöntötted, megmondtad nekik, megsértődtek, majd megbékélnek.

(Én megcsináltam volna a helyedben, de nem kell mindenkinek egyformán gondolkodni.)

2015. máj. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem kellene, utolsó, mert nagyon rossz vége lehet. Nálunk egy közeli rokon felajlnlotta, hogy fotoz, mi meg elfogadtuk. Pont mint minta kérdező, gyönyörű képeket készít, nyert ő is díjakat. Az esküvőn viszont olyan képeket sikerült osszehozni, ami a kukában végezte. Rosszul állította be a gépet, így az összes kép túl világos. Az egy dolog, hogy napokig bogtem, hogy életünk egyik legfontosbb napjáról egyetlen kép sincs, de ez az egész hatalmas balhehoz vetett családban úgy, hogy azóta szóba sem állunk. Ha profit hívtunk volna, számon kerhetnenk rajta
2015. máj. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
MEGsértődtek? És mit tegyél. Semmit. Majd megunják.
2015. máj. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%

Nálunk a társaságban van egy pasas, aki ugyanígy, szeret fotózni, de nem ez a munkája. Ő viszont jó képeket csinál, a társaság tagjainak eddig mindig felajánlotta nászajándékként, hogy majd ő fotózik. Neki könnyítésképp azért rajta kívül más fotós is volt mindig, meg videós, meg ilyesmi, de gyakran volt, hogy ő jobb képeket csinált, mint a profi fotós.


Kérdező: vagy te is mondd, hogy akkor ez a nászajándékod, és pont, vagy nem is tudom, mit tegyél. Már megmondtad, hogy nem, azért ha ezeket az indokokat nem fogadják el, akkor ott nem veled van a probléma.

2015. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!