Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői meghívóba poénos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői meghívóba poénos formában keresek olyan versikét, ami arról szól, hogy nászajándék helyett a pénznek venné nagyobb hasznát az ifjú pár. Tudtok ilyen oldalt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 13:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Volt egy kérdező nemrég, aki konkrétan belépőt akart szedni az esküvőjére.
2010. febr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
én láttam már ilyet, valami olyasmi volt az eleje, hogy nem az a fontos, hogy hozz valamit, hanem hogy gyere, a szöveg meg ilyesmi volt, hogy "háztartásunk komplett, perselyünk viszont üres". én nem sértődtem meg rajta, de sokan igen, szóval lebeszélnélek...inkább szóban közöljétek, vagy még jobb, ha a szüleiteknek, testvéreiteknek szóltok, hogy pénzt szeretnétek (az ismerősök úgyis tőlük fogják kérdezni, hogy mit vigyenek). vagy a programba beírjátok a menyasszonytáncot, és mindenkinek külön elmondjátok, hogy nem kértek külön ajándékot. ez is elég egyértelmű, de nem olyan direkt...
2010. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%

Hát szerintem pofátlanság lenne ilyet egy meghivóra ráirni... A meghivót sok ember megtartja (én megszoktam), nehogy már az maradjon meg bennük,hogy nagy volt a csóróság...

A szomszédunknak volt mostanában az esküvője és ő szóban mondta,hogy... hát az a helyzet, hogy jobban örülnének, ha a menyasszonytáncnál bedobálnánk a pénzt, amit rájuk költenénk. (Egyébként megértem ezt... Már csak azért is, mert ilyenkor mindenki tányérkészletet ad :D )

2010. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egyik ismerősöm kapott olyanesküvői meghívót, ahol rendőr volt a mennyasszony és a vőlegény is. Ők a szakmájuknak megfelelő szövegű meghívót találtak ki, és úgy fogalmazták bele. Nagyon tuti volt, de sajnos a szövegre már nem emlékszem.
2010. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

Minden kedves Barát és Rokon!

Kérünk Titeket, ne vegyétek zokon,

ágynemű, törölköző, étkészlet ...

nálunk már teljes a készlet.

De, hogy a malacpersely hízzon,

inkább a násznép adakozzon!

Amit ajándékba szánnátok,

borítékban a perselybe dobjátok.

Megígérjük nem vész kárba,

előbb-utóbb befektetjük

egy kisebb családfába.

Előre is köszönjük a segítséget,

esküvőnkre szeretettel várunk Téged.

Tréfás lakodalmi szülőköszöntő

Minden Oscardíj átadáson kiderül, hogy még a legnagyobb sztároknak is vannak szüleik.

Szülők, akik ott izgulnak az első lépéseknél,

Szülők, akik halálfélelmüket legyőzve vesznek bringát a gyereknek,

Szülők, akik erőn felül segítenek és akiket kamaszos lendülettel utasítanak vissza.

Szülők, akik a ballagáson, a díjkiosztón és a sporthírek alatt büszkén morzsolnak el egy könnyet.

És szülők, akik a színfalak mögé húzódva drukkolnak most itt is.

Legyen ennek a mai napnak néhány perce, amikor a színfalak mögül sztárokként léphetnek elő a szülők, néhány másodperc, amikor nekik szól az ováció, amikor őket ünnepeljük:

a mennyasszony szüleit X-t és Y-t, és a vőlegény szüleit Q-t és W-t.

2010. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
a szülő köszöntő véletlen ment oda sorry
2010. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
24%
Bocs, de én nem mennék el egy olyan esküvőre, ahol ez a szöveg áll a meghívón. Baromira haszonlesőnek és pénzéhesnek tűnik (még ha nem is annak szánjátok). Én rosszul érezném magam, ha ilyen meghívót kapnék, és a párról egy életre meglenne a véleményem - amellett el sem mennék, mert úgy érezném, hogy csak azért hívtak meg, hogy megpumpoljanak. Szerintem fölösleges ezt ráírni a meghívóra, a legtöbben úgyis pénzt adnak ajándékba mostanában.
2010. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem jópofa,de a nagy résznek még ekkor se fog leesni.

Mi is kihangsúlyoztuk,hogy megvan mindenünk!!!!!

Ennek ellenére kaptunk 8 étkészletet,3 kávéfőzőt,az egyiket be akartuk fogni,nem volt jó,nem tudom,át kellett volna mennem a szomszédba,hogy köszi,de a kávéfőző sz@r,mert kihangsúlyozta,ha baja van szóljunk....mert a blokkot nem adta ide a jótállással...lehet tényleg szólnom kellet volna,de az eléggé ciki lett volna,mindkét részről...

Inkább adta volna ide azt a 2500 ft-ot,jobb lett volna.

Kismillió pléd,lepedő...de lesz ezeknek is lagzi,hát én is azt viszek majd!!!Ha ők nem értettek magyarul,én se fogok.Leszek én is annyira igénytelen,hogy a Tesco-ba veszek étkészletet....csak ahogy ők tették....

Nekünk szerencsénk volt 1,4 milióba volt a lagzi és 1,3 jött vissza...

2010. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg az a legjobb ha az ember pénzt ad. De a másik részét ha nézzük, akkor két ember azért házasodik össze, mert szeretik egymást, és nem azért, hogy bármit is kapjon a vendégektől. Ez egy olyan hül..ye szokás. Már minden ünnep a pénzről szól. De igaza van a kérdezőnek a legjobb ajándék ilyenkor a pénz.
2010. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem ciki ilyet kérni, mi is fogjuk. Nem ismerik az ízlésemet, nem tudják, mire van szükségünk. Mi maximálisan figyelembe vesszük, hogy nekik kényelmes legyen a mi esküvőnk (mindenki vidékről jön, és biztosítjuk a szállást), ráadásul a szüleim is minden családtag esküvőjén pénzt adtak. Ma már nem az a világ van, ahol ajándék lónak nem nézik...

Nincs ebben semmi rossz.

2010. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!