Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek, hogy ne ne azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne ne azzal kelljen foglalkoznom a lagzin és addg sem, hogy a mamám ha a lagzinkról hall bőg?

Figyelt kérdés

Nos anyámnek ven egy testvére,mamámnak ő a kedvence, bármit csinál ő akkor is jó és sose szabad rá rosszat mondani..stb. évekig használta anyámék tulajdonát sose fizetett egy fillért sem, itt egy földről van szó. Évekig nem tudtuk kiadni bérbe mert ugye ő használta de nem fizetett sose érte, majd tavaly anyuék mondták, hogy bérbe akarják adni és avgy fizessen vagy menjen onnan. Ekkor jött az hogy ugye kiderült, hogy nem is akart fizetni nekik, mindig csak igérgetett. Kb 750.000ftot kellett volna fizessen azutána sok év után nekik, de nem tette meg a maj napig sem. Nos ugye azért ez vitát váltott kia csládban. Jelenleg is bevetette a földet és küldött anyáméknak egy jelképes összeget postán.Ergo nem tudják megint kiadni.

Na a lényeg, hoyg lasz a lagzi és apámék nem szeretnék ott látni őket, hisz nagyon csunyán viselkedett velük, több alkalommal szidta őket telefonon, hogy mit képzelnek, meghogy rohdékok..stb,pedig ő ugyan ugy használja a fldet, anyuék nem tudnak pénzt csinálni belőle és még neki áll feljebb. Na szóval,nem hivjuk őket a lagziba és mamám meg megint az ő oldalán áll, és ebből kifolyólag sose beszélünka lagziról mrt ha csak szóbaejtem életem legszebb napját csak sir meg ilyenek és nem is azzal foglalkozunk hogy milyen jó lesz hanem hogy mekkora szemetek vagyunk mi, hogy nem hivtuk meg azokat.

Mit csináljak???? Ez az én napom, nem akarom hoyg ezzel teljen az addigi idő meg ott sem, hogy azt látom, hoyg nagyanyám csak kesereg.

Már ott tartok, hoyg legszivesebben nem tartanék lagzit, mert hányok már ettől az egésztől. Nehogy már mi legyünk a hibásak... Ja és a legdurvább, hogy mikor megvolt az időpont én találkoztam velük és mondtam , hoyg lesz lagzi és unokatesóm azt mondta:majd megnézem a naptáramat hoyg ráérek e . Ez 6 hónappal előtte volt.

Ezt is elmondtam mamámnak és azt mondta, hoyg hát nem igy kellett volna válaszoljon de ebben nincs semmi gáz.

kész avgyok.


2010. márc. 1. 13:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
sztem annál öbbet nem tehetsz, mint hogy nem foglalkozol ezzel...nagymamádnak nyilván fáj, hogy az egyik gyereke nem lesz ott, de aznap biztos nem erre fog gondolni :)
2010. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
biztos fáj, na de könyörgön már eltelt 1 év azóta az ominózus eset óta és arra nem voltak képesek, hoyg egy telefon vagyhogy személyesen megbeszélni...semmi. Még hivjuk meg őket és jópofizzunk mikor leanyázta apukámat mikor meghalt az anyja épp akkor???
2010. márc. 1. 13:47
 3/21 A kérdező kommentje:
próbálok nem foglalkozni vele, de olyan rosszul esik, hoyg sose kérdeznek semmit a lagziról meg a meghivót is el se olvasták mikor odaadtuk.Az nem fontos, hoyg nekem rosszul esik?Csak az annak a mocsoknak szegénynek jajj hát..stb
2010. márc. 1. 13:50
 4/21 anonim ***** válasza:
De anyudék egyáltalán nem szeretnék ott látni? Mármint te hgy érzed ha mégis elmenne akkor vita is lehetne a lagzidon? Mert ha nem akkor én illemből biza meghivnám. Szerintem ha nem áll fenn annak a veszélye h balhét csinál, vagy csinálnak a szüleiddel(ezt arra értem h civilizált banda:D) akkor hivd meg.Nem kell személyesen, de legalább postázd el.
2010. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van. ha ilyen rosszban vannak, úgysem megy el, Te meg megtetted, amit illik és kész. mamád is megnyugodna.
2010. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
édesapámat a vita közben leqrvaanyázta és azona héten hunyt el mamát. Tehát apám azt mondta, hogy nem fog leülni vele egy asztalhoz, és azért nehogy már az legyen a fontosabb hoyg illendősség , ha apám ezt mondta. Vagy csak nekünk kell illendően viselkedni? másnak nem?
2010. márc. 1. 13:55
 7/21 A kérdező kommentje:
ja és ha meghivnám eljönne és szokásához hiven mindenkibe belekötne , mindnekit bántana .
2010. márc. 1. 13:57
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem se foglalkozz evvel. nem tudsz mást tenni mint hogy a mamádat is kerülöd. ez a te lagzid, ha nem vagy kíváncsi rájuk akkor ne hallgasd.

Azt viszont nem értem, hogy anyukád testvére miért használja még mindig a földet? Azt értem, hogy küldött egy jelképes összeget, de mondjátok neki hogy vagy fizessen a használatért vagy menjen. Viszont anyukád adhatna haladékot a fizetésre, hisz a testvére.

2010. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
ja, földügyet én sem értem. földhasználati lapon ki szerepel mint használó? lehet már rég le lehetett volna zárni ezt az egészet...egyébként ha ilyen ahogy leírod, akkor tleg ne hívd meg. tönkretenné az egész lagzit. mamád akkor tleg csak az ő gyönyörű unokáját fogja nagy büszkén nézni, eszébe sem fog jutni ez az ügy!
2010. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
én vagyok a tulajdonos, scak ő használja mert mindne évben mamám jött hogy na had vesse már be a földünket, mi meg mondtuk hgy jó, ő meg hogy majd fizet de 5 éve egy fillért se láttunk és kiadni meg nem tudjuk mert ugye bevetette.
2010. márc. 1. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!