Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet ilyen hőségben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen hőségben rosszullét nélkül kibírni egy esküvőt, lakodalmat?

Figyelt kérdés

Jövő héten vagyunk hivatalosak esküvőre, majd lakodalomba és már most azon parázok, hogy mi lesz velem, ha akkor is 36-38 fok lesz. Nem nagyon bírom ha ilyen melegben hosszasan kell állni vagy ilyesmi. (Ráadásul csini ruha, tűsarkú szandál stb.)

Elég közeli hozzátartozó esküvője lesz, még csak azt sem tudom megtenni, hogy egyszercsak diszkréten eltűnök, ha épen úgy látom jónak.

(21/L)



2015. júl. 18. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
úgyhogy hűtenek
2015. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
medencézés , hűtött italokkal :D
2015. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kellő mennyiségű folyadékkal. Ha véletlenül érzed, hogy kezdesz rosszul lenni, majd leülsz és szólsz valakinek. Nem lehet gond ebből. Az ilyet nem tudja befolyásolni az ember. De ne is görcsölj ilyenen.
2015. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszek fel tűsarkút, ha sokat kell állni és hordható ruhába megyek. Ezenkívül sokszor kell inni és keveset a napon lenni.
2015. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De hol lesz? A templomban, hazassagkoto teremben jo ido van. A szabadba, tuzo napra csak nem szervezik ki. Igyal sok vizet.
2015. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem birod akkor leulsz.

Jobb mintha az ájulásod miatt szakítják meg az esküvőt.

2015. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

21 évesen kicsit összeszedhetnéd magad.


Ha nem kényelmes a tűsarkú, akkor pld. nem veszel fel tűsarkút. Ezen túl: vizet iszol, reggelizel, nem álldogálsz a napon, nem kényeskedsz.

2015. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Igaza van az utolsonak. Rettenet milyen nyamnyilak az emberek manapsag.
2015. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kibírható, ha lesz templomi, ott úgyis hűvös lesz, a menyasszonynak sokkal rosszabb a hosszú ruhában. Nem tudom, hogy szabadtéri lagzi lesz-e, vagy sem, de ha zárt helyen lesz, ott azért sok helyen megoldják a légkondit, főleg, ha sokszor használják a helyszínt esküvői helyszínnek.


Mondjuk a barátnőmék esküvőjén nem volt légkondi, izzadt mindenki nagyon, de sok hideg vízzel ki lehet bírni. Legyen nálad hűtött ásványvíz a táskádban.

2015. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A házasságkötő teremben lesz valamennyi ülőhely, próbálj meg leülni, egyébként sem szokott fél óránál tovább tartani, meg valószínűleg légkondi is lesz. Ha templomi is lesz, ott pláne hűvös lesz, meg ott biztos le tudsz majd ülni, van elég hely.

A lagziban is tudsz ülni. Ha meg tudod oldani, akkor válassz valami kényelmesebb ruhát és cipőt, de legalább cipőt.

Igyál sok folyadékot, ásványvizet.


Egyébként én sem mindig tudok sokáig állni a melegben, mert van egy kis szívproblémám és a vérnyomásommal is vannak gondok, úgyhogy megértelek. De biztos én is "nyámnyila" vagyok, megmondják itt az oldal nagyokosai. :D

2015. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!