Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet ilyen hőségben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen hőségben rosszullét nélkül kibírni egy esküvőt, lakodalmat?

Figyelt kérdés

Jövő héten vagyunk hivatalosak esküvőre, majd lakodalomba és már most azon parázok, hogy mi lesz velem, ha akkor is 36-38 fok lesz. Nem nagyon bírom ha ilyen melegben hosszasan kell állni vagy ilyesmi. (Ráadásul csini ruha, tűsarkú szandál stb.)

Elég közeli hozzátartozó esküvője lesz, még csak azt sem tudom megtenni, hogy egyszercsak diszkréten eltűnök, ha épen úgy látom jónak.

(21/L)



2015. júl. 18. 09:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez sztem leginkább attól függ, mennyire előrelátó az ifjú pár. Én voltam már augusztus közepén borzalmas hőségben esküvőn kétszer is, de ott pl. megoldották azzal, hogy mindig volt jéghideg víz, üdítő, gyümölcsdarabok, fagylalt vagy épp jó szigetelésű, hűtött teremben volt a lagzi.


Te max. annyit tudsz tenni, hogy viszel magaddal legyezőt. És minél többet iszol.

2015. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Olyan ruhát vegyél fel, amihez illik egy szélesebb karimájú elegáns kalap. Sokat segít a hőségben!
2015. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sehogy
2021. dec. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!